Assos Rally SS fietsshirt blauw heren  512020721 Uitverkoop + Cadeau

Assos Rally SS fietsshirt blauw heren

512020721 | Schrijf de eerste review! 40269 40269 2220000121163
Gratis Assos Chamois crème

Gratis Assos Chamois crème ( €21,95)

i

Gemaakt met een innovatief 3D gaas heeft Assos Rally SS fietsshirt blauw heren een verhoogde luchtstroom.

Dit shirt blinkt uit in hoog rendement.

Assos heeft de technische functionaliteit verhoogt met een nieuwe constructie rond de oksels.

Het achterpaneel is gebaseerd op een nieuw 3D gaas, zodat u koel blijft en in staat bent om te presteren.  

Het unieke schouderontwerp zorg voor duurzaamheid en comfort.


Bekijk uitgebreide omschrijving
169,95 €169,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos Rally SS fietsshirt blauw heren

Het unieke schouderpaneel is zo ontworpen om samen met een rugzak voor duurzaamheid en comfort te zorgen. Daarnaast hoeft u door de triple-ramp zakken aan de achterzijde niet te vrezen voor uw spullen tijdens de steilste klim en snelste flowtrail. 

Eigenschappen:
Mount Pine Tex: Een intelligent gebreide stof met een open structuur die bekend staat om zijn ademend vermogen, elasticiteit en opmerkelijke temperatuurregeling. Ontworpen door de Assos stoffenexperts is het de benchmark in de fietskledingindustrie voor klimaatbeheersing gedurende lange periodes van inspanning bij hoge temperaturen.

3D Mesh: Ventilatieversterkend, open gaas aan de achterzijde. Bewezen, functioneel ademend vermogen bij het dragen van een rugzak.

3-Mesh: Geplaatst op de onderarmen en zijpanelen, 3-Mesh is een gloednieuwe, ademende, bi-stretch cirkelvormige breiwerk voor meer comfort wanneer de situatie warmer wordt. Een vereenvoudigde constructie in vergelijking met de SS.rallytrekkingjersey_evo7 voor een wrijvingsloze pasvorm.

Zichtbaarheid: corfuBlue en openOrange voor een hoge zichtbaarheid.

XC racingFit: Gemaakt voor off-road gebruik, is deze trui gemaakt voor de meer rechtopstaande positie van de mountainbike en past het beste op de fiets.

Specificaties
  • Merken Assos
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Assos zomer 2019
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw ultrablue unisex 17% Korting Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw ultrablue unisex (10-01-104-006)

De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€84,95

€69,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Gobik Stark fietsshirt korte mouw dandelion heren 8% Korting Gobik Stark fietsshirt korte mouw dandelion heren (10-01-027-039)

De Gobik Stark fietsshirt korte mouw met een klassieke snit biedt optimaal comfort en veelzijdigheid voor elke rit. Dankzij de relaxte pasvorm is het geschikt voor elk lichaamstype, ideaal voor wie dagelijks comfortabel en functioneel wil fietsen. Gemaakt van lichtgewicht, zacht en ademend materiaal voor een aangenaam gevoel bij elke pedaalslag. De micro-geperforeerde mouwen verbeteren de ventilatie, wat helpt om het lichaam koel te houden tijdens warme dagen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€79,95

€72,95

  Je bespaart €7,- (incl. BTW)

Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS blauw dames 31% Korting Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS blauw dames (12.20.313.2L)

Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€109,95

€74,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw blauw heren Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw blauw heren (4525011-458)

De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€99,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT lange mouw jersey S11 black series heren Assos Mille GT lange mouw jersey S11 black series heren (11.24.374.18)

Ontdek de Assos MILLE GT Lange mouw Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Beschermend. De MILLE GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in de warmste en zonnigste omstandigheden. Met een combinatie van ultralichte en extreem ademende materialen biedt deze jersey ongeëvenaard comfort en bescherming tegen UV-straling dankzij de lange mouwen met UPF 50+.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€155,-

 (incl. BTW)

Craft Essence fietsshirt blauw heren 30% Korting Craft Essence fietsshirt blauw heren (1907156-396000)

De Craft Essence fietsshirt blauw heren garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€69,95

€48,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Rally SS fietsshirt blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.