Deze Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt zwart unisex, heeft iets langere mouwen dan normaal en een heerlijk stoer design gekregen. Een zeer sprekend uiterlijk en verkrijgbaar in diverse kleuren.
De Assos SS.mangussta S7 is gemaakt van de nieuwste Assos textielen en de beste technologieën zijn toegepast op het ontwerp.
Dit shirt sluit mooi aan op het lichaam en heeft een perfecte pastvorm, nauwaansluitend maar niet knellend.
De belangrijkste stof die op deze nieuwe fietsshirt zijn toegepast is ontwikkeld in het ASSOS TextielLab, Textiel Type 151.
Dit textiel geeft minder volume en meer en snellere temperatuursregeling door het versnellen van vochtafvoer en het vertragen van het verdampingsproces.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt zwart unisex
Dit nieuwe Assos fietsshirt met korte mouwen die iets langer zijn dan normaal heeft een heerlijk stoer design gekregen. Een zeer sprekend uiterlijk en verkrijgbaar in diverse kleuren. De Assos SS.mangussta S7 is gemaakt van de nieuwste Assos textielen en de beste technologieën zijn toegepast op het ontwerp. De Assos SS.mangussta_S7 is voorzien van een gloednieuw ASSOS patroonontwerp. Dit shirt sluit mooi aan op het lichaam en heeft een perfecte pastvorm, nauwaansluitend maar niet knellend.
De belangrijkste stof die op deze nieuwe fietsshirt zijn toegepast is ontwikkeld in het ASSOS TextielLab, Textiel Type 151. Dit textiel geeft minder volume en meer en snellere temperatuursregeling. Als u veel transpireert, reageert het textiel door het versnellen van vochtafvoer. Wanneer u afkoelt (bijvoorbeeld tijdens afdalen), vertraagt het textiel het verdampingsproces en met behulp van uw lichaam helpt het vocht en warmte vast te houden.
Eigenschappen:
- Twee verschillende textielen en 24 onderdelen en componenten
- Met ritssluiting afsluitbare Safety Pocket met uitsparingen voor bekabeling (iPod compatibel)
- Reflecterende striping voor extra zichtbaarheid
- Onzichtbaar weggewerkte volledige Assos ritssluiting
- UV-bescherming 50 +
Materiaalsamenstelling: 85% polyester, 9% elastane, 6% polyamide
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
21% Korting
Castelli aero race 8s jersey blauw heren
(4525010-424)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
43% Korting
Sportful GTS jersey korte mouw fietsshirt zwart/wit heren
(1102015-168)
Een ijzersterk shirt voor ijzersterke fietsers, zo omschrijft Sportful het Sportful GTS jersey korte mouw fietsshirt zwart/wit heren. Dit unieke ontwerp bestaat uit 3 verschillende stoffen. Daarmee heeft Sportful een shirt ontwikkeld met een optimale mix van elasticiteit en ademend vermogen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€47,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
37% Korting
Craft Essence singlet grijs dames
(1908770-975000)
De Craft Advanced Essence Singlet is een zacht en functioneel singlet gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training singlet een scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
€34,95
€21,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
26% Korting
Assos Dyora R jersey S11 stella lavender dames
(12.20.404.7F)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
€150,-
€109,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
Castelli Libera 2 jersey korte mouw blauw dames
(4525053-456)
De Castelli Libera 2 jersey is ontworpen voor rijders die een comfortabele pasvorm willen zonder de prestatievoordelen van een hoogwaardige wielerjersey te missen. In plaats van een strakke, aerodynamische fit, biedt dit ontwerp meer bewegingsvrijheid en een casual uitstraling, zonder in te leveren op innovatie en functionaliteit. Een jersey die stijl, comfort en prestaties combineert, perfect voor fietsers die geen strakke racepasvorm willen, maar wel het beste uit hun rit willen halen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
15% Korting
Castelli Entrata Thermal fietsshirt lange mouw rich red/black heren
(4523512-645)
Het Castelli Entrata Thermal fietsshirt is het fietsshirt met lange mouwen voor de fietser die in koele omstandigheden liever een trui en vest draagt dan een licht jack. De geborstelde fleece stof houdt je warm maar heeft ook genoeg stretch voor een perfecte en comfortabele pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt zwart unisex weekendactie
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.