
Deze Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt zwart unisex, heeft iets langere mouwen dan normaal en een heerlijk stoer design gekregen. Een zeer sprekend uiterlijk en verkrijgbaar in diverse kleuren.
De Assos SS.mangussta S7 is gemaakt van de nieuwste Assos textielen en de beste technologieën zijn toegepast op het ontwerp.
Dit shirt sluit mooi aan op het lichaam en heeft een perfecte pastvorm, nauwaansluitend maar niet knellend.
De belangrijkste stof die op deze nieuwe fietsshirt zijn toegepast is ontwikkeld in het ASSOS TextielLab, Textiel Type 151.
Dit textiel geeft minder volume en meer en snellere temperatuursregeling door het versnellen van vochtafvoer en het vertragen van het verdampingsproces.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt zwart unisex
Dit nieuwe Assos fietsshirt met korte mouwen die iets langer zijn dan normaal heeft een heerlijk stoer design gekregen. Een zeer sprekend uiterlijk en verkrijgbaar in diverse kleuren. De Assos SS.mangussta S7 is gemaakt van de nieuwste Assos textielen en de beste technologieën zijn toegepast op het ontwerp. De Assos SS.mangussta_S7 is voorzien van een gloednieuw ASSOS patroonontwerp. Dit shirt sluit mooi aan op het lichaam en heeft een perfecte pastvorm, nauwaansluitend maar niet knellend.
De belangrijkste stof die op deze nieuwe fietsshirt zijn toegepast is ontwikkeld in het ASSOS TextielLab, Textiel Type 151. Dit textiel geeft minder volume en meer en snellere temperatuursregeling. Als u veel transpireert, reageert het textiel door het versnellen van vochtafvoer. Wanneer u afkoelt (bijvoorbeeld tijdens afdalen), vertraagt het textiel het verdampingsproces en met behulp van uw lichaam helpt het vocht en warmte vast te houden.
Eigenschappen:
- Twee verschillende textielen en 24 onderdelen en componenten
- Met ritssluiting afsluitbare Safety Pocket met uitsparingen voor bekabeling (iPod compatibel)
- Reflecterende striping voor extra zichtbaarheid
- Onzichtbaar weggewerkte volledige Assos ritssluiting
- UV-bescherming 50 +
Materiaalsamenstelling: 85% polyester, 9% elastane, 6% polyamide
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 EVO fietsshirt korte mouw met een gestroomlijnde pasvorm, ademend textiel en wrijvingsloze rauw gesneden mouwen, is opnieuw ontworpen met een lichtere constructie en minder beperking. Voor de volgende evolutie van onze bewezen UMA GT jersey, hebben we de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel bijgewerkt, waardoor de druk wordt verlicht en de ademhaling wordt vergemakkelijkt. De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat 15 gram (maat medium) bespaart op het gewicht van het vorige shirt, terwijl het de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie behoudt. De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het fietsen.
€124,95
€111,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde shirt met korte mouwen tot nu toe. Verfijnde, op het lichaam afgestemde panelen en een nieuw ontwikkelde stof, in een pasvorm die geschikt is voor specifieke training of lange duur.
€249,95
€219,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€104,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Fusion Tempo! Jersey is ontworpen door aerospecialisten met de focus op snelheid en prestaties. Doormiddel van vele testuren in het Fusion lab en windtunnel is dit Tempo Cycling Jersey tot stand gekomen. Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen. Ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos SS.mangussta_s7 fietsshirt zwart unisex weekendactie
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.