
Het Assos UMA GT C2 EVO fietsshirt korte mouw met een gestroomlijnde pasvorm, ademend textiel en wrijvingsloze rauw gesneden mouwen, is opnieuw ontworpen met een lichtere constructie en minder beperking.
Voor de volgende evolutie van onze bewezen UMA GT jersey, hebben we de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel bijgewerkt, waardoor de druk wordt verlicht en de ademhaling wordt vergemakkelijkt.
De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat 15 gram (maat medium) bespaart op het gewicht van het vorige shirt, terwijl het de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie behoudt.
De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het fietsen.
€124,95
€111,95Je bespaart €13,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaal samenstelling:
73% polyester, 15% polyamide, 12% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS fietsshirt zin geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, zoals de kraag die taps toeloopt op de rits, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen, en onafgewerkte elastische mouwuiteinde. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€54,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GTC fietsshirt C2 SS combineert de duurzaamheid en pasvorm van de trail uitrusting, met de - op de weg geïnspireerde - eigenschappen van de Mille GT modellen. Het fietsen op gravel brengt weer andere unieke uitdagingen en eisen met zich me, hierdoor hebben heeft Assos de meest geschikte eigenschappen van de on- en off-road trainingslijnen overgenomen, zodat ze aan deze eisen voor uw uitrusting kunnen voldoen. We namen duurzame, lichtgewicht en ademende stof in een pasvorm die mobiliteit mogelijk maakt van onze TRAIL Jersey, en verfraaiden het met inspiraties van onze weguitrusting: een hals met kwartritssluiting, een veiligheidszak en een zachter materiaal op de kraag en de manchetten. Dit is resultaat van een hybride oplossing voor lange asfalt ritten of bijvoorbeeld meerdaagse “bikepacking” tochten.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Fantasia Jersey combineert een opvallend design met functionele prestaties. Gebaseerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een uitstekende pasvorm en optimale ventilatie, zodat je koel en comfortabel blijft tijdens elke rit. De Fantasia Jersey biedt de technische voordelen van een wedstrijdjersey, maar met een iets lossere pasvorm en een opvallende grafische print waarmee je stijlvol voor de dag komt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Castelli Entrata Thermal fietsshirt is het fietsshirt met lange mouwen voor de fietser die in koele omstandigheden liever een trui en vest draagt dan een licht jack. De geborstelde fleece stof houdt je warm maar heeft ook genoeg stretch voor een perfecte en comfortabele pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vocht beheert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€104,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos UMA GT C2 EVO fietsshirt korte mouw zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.