
Ontdek de Assos UMA GT Lange mouw Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en UV-beschermend.
De Assos UMA GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in warme en zonnige omstandigheden.
Met ultralichte, ademende materialen en lange mouwen met UPF 50+ bescherming, biedt dit shirt de ultieme combinatie van koeling, comfort en bescherming tegen UV-straling.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Maximale Ventilatie & Koeling
- Ultralicht AirCell-textiel met een open hexagonstructuur voor optimale ademendheid en vochtregulatie.
- Push Pull-mouwen geïnspireerd op de DYORA RS-lijn, bieden spierondersteuning en UPF 50+ bescherming.
- Stabilizer V11 rugpaneel voorkomt doorzakken van de achterzakken en verhoogt de luchtcirculatie.
Perfecte Pasvorm & Ongeëvenaard Comfort
- RegularFit snit voor een comfortabele en aerodynamische pasvorm op lange ritten.
- Raw-Cut manchetten verminderen wrijving en verbeteren aerodynamica.
- Set-in mouwen verhogen bewegingsvrijheid en stabiliseren de schouderpanelen.
Functionele Details
- Triple Ramp Pockets met flexibele stofpanelen zorgen ervoor dat je spullen veilig en stabiel opgeborgen blijven.
- PILtec Plug-In achterzoom met siliconen microdot afwerking houdt de jersey op zijn plek, zelfs tijdens intensieve ritten.
- UPF 15 bescherming voor het bodymateriaal – zonnebrandcrème wordt aanbevolen vanwege het extreem lichte en ademende textiel.
De Assos UMA GT LS Jersey S11 is de perfecte keuze voor wielrensters die een ultralichte, ademende jersey met lange mouwen zoeken voor maximale bescherming en topprestaties in warme weersomstandigheden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Elegante Jersey combineert een opvallend design met technische prestaties. Geïnspireerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een comfortabele, licht getailleerde pasvorm en uitstekende ventilatie. Ideaal voor renners die stijl en functionaliteit willen combineren. De Elegante Jersey is ontworpen voor rijders die niet alleen prestaties verwachten, maar ook een stijlvolle uitstraling willen. Een perfecte combinatie van aerodynamica, comfort en een uniek design. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€84,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.
Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.
De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.
Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
(incl. BTW)
De Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw combineert het uiterlijk van een klassieke trui met de moderne prestaties die je gewend bent van Castelli. Lichtgewicht, sneldrogend functioneel materiaal zorgt voor ademend vermogen en comfort tijdens zomerse ritten. De driedelige achterzak en een kleine zak met ritssluiting bieden voldoende opbergruimte voor belangrijke spullen. Reflecterende designelementen zorgen voor veiligheid bij slecht zicht. Met zijn nauwsluitende pasvorm en klassieke, tijdloze ontwerp is dit shirt een elementaire must-have voor ambitieuze fietsers. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€89,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos UMA GT lange mouw jersey S11 roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.