
De Spring fall airblock vesten zijn de nieuwest gilets uit de Uma GT lijn.
Gewapend met een speciale textiel mix die ontwikkeld is voor koele, natte en altijd veranderende omstandigheden.
Het bovenste paneel aan de voorzijde is uitgerust met NEOS MILD, een 3L softshell met een zeer hoog waterafstotend en ademend vermogen.
Met 100% winddichtheid zorgt het airblock vest ervoor dat uw borst volledig is afgeschermd tegen regen, nevel, koude wind en lage temperaturen.
Voor toegevoegde isolatie is er geborsteld RX-materiaal langs de buik en bovenrug panelen verwerkt.
Het vest is compleet met een Pocket Slot-systeem aan de achterkant, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot de zakken van uw trui of jasje onder het vest.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- NEOS MILD: Een gepatenteerde 3L winddichte en zeer goed ademende softshell gemaakt met een PU-gebonden membraan voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 260g/m2; ademend vermogen: MVP 20.000g/m2/24u; waterkolom: >10.000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.
- RX: Een geborsteld bi-stretch-kettingweefsel, ontwikkeld om vocht af te voeren en lichte isolatie toe te voegen.
- Type.157 Stripe Tex: Ons gepatenteerd ademend en rekbaar cirkelbreiwerk met ingebouwde UV-bescherming en geurcontrole.
- 2W waistWave: zorgt ervoor dat de natuurlijke rek van het textiel van het voorpaneel behouden blijft, zonder elastisch materiaal.
- Pocketslot-systeem: Twee openingen in het achterpaneel geven u toegang tot uw shirt of jaszakken eronder.
- De volledige lengte van de rits: Temperatuurregeling dankzij een lichtgewicht rits over de hele lengte met camlock.
- Reflecterende accenten: Geplaatst op de zijkanten van de zak voor extra zichtbaarheid.
- Buiksnede: Driehoekige patroon op de buikzone zorgt voor een soepele, comfortabele wikkeling.
- regularFit: Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie, met een meer ontspannen snit dan onze tweedehuid raceFit.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde fietsshirt met korte mouwen tot nu toe. Met de verfijnde body-mapped panelen en nieuw ontwikkelde textielen, in een pasvorm geschikt voor lange afstanden of toegewijde training. Het fietsshirt is voorzien van reflecterende strepen die zorgen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht. Dit omdat het fietsshirt zo comfortabel is dat je er vroeg mee vertrekt en laat mee terugkeert. Dit fietsshirt is het toppunt van zelf sponsoring.
€249,95
€224,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Anima 4 fietsshirt korte mouw heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium fietsshirt.
De details van deze trui worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS top zijn geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€54,95
€41,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.
Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven.
De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.
De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.
(incl. BTW)
De Assos EQUIPE RS Spring Fall Jacket S11 is een ultralichte en beschermende voorjaars- en herfstjas en is ontwikkeld voor topprestaties in wisselende omstandigheden. Dankzij innovatieve materialen biedt de jas meer warmte, ademend vermogen en comfort in agressieve fietshoudingen. De aerodynamische pasvorm en geavanceerde ventilatie zorgen voor optimale prestaties, zelfs tijdens intensieve ritten. Met reflecterende details blijf je ook zichtbaar bij weinig licht.
(incl. BTW)
Het Gobik Hyder fietsshirt lange mouw is perfect voor frisse lentedagen en herfsttrainingen. De lichte, ademende stof met microfleece binnenkant houdt je warm zonder oververhitting. De aansluitende pasvorm biedt ruimte voor een ondershirt, en mesh onder de armen zorgt voor ventilatie. De trui heeft drie achterzakken (twee met GRS) en een zijzak van mesh. Afgewerkt met laser-cut manchetten, een verborgen rits en reflecterende details voor extra zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Uma GT Spring fall Airblock vest roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.