
De Spring fall airblock vesten zijn de nieuwest gilets uit de Uma GT lijn.
Gewapend met een speciale textiel mix die ontwikkeld is voor koele, natte en altijd veranderende omstandigheden.
Het bovenste paneel aan de voorzijde is uitgerust met NEOS MILD, een 3L softshell met een zeer hoog waterafstotend en ademend vermogen.
Met 100% winddichtheid zorgt het airblock vest ervoor dat uw borst volledig is afgeschermd tegen regen, nevel, koude wind en lage temperaturen.
Voor toegevoegde isolatie is er geborsteld RX-materiaal langs de buik en bovenrug panelen verwerkt.
Het vest is compleet met een Pocket Slot-systeem aan de achterkant, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot de zakken van uw trui of jasje onder het vest.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- NEOS MILD: Een gepatenteerde 3L winddichte en zeer goed ademende softshell gemaakt met een PU-gebonden membraan voor extra waterafstotendheid. Gewicht: 260g/m2; ademend vermogen: MVP 20.000g/m2/24u; waterkolom: >10.000mm; Elasticiteit: 4-weg stretch.
- RX: Een geborsteld bi-stretch-kettingweefsel, ontwikkeld om vocht af te voeren en lichte isolatie toe te voegen.
- Type.157 Stripe Tex: Ons gepatenteerd ademend en rekbaar cirkelbreiwerk met ingebouwde UV-bescherming en geurcontrole.
- 2W waistWave: zorgt ervoor dat de natuurlijke rek van het textiel van het voorpaneel behouden blijft, zonder elastisch materiaal.
- Pocketslot-systeem: Twee openingen in het achterpaneel geven u toegang tot uw shirt of jaszakken eronder.
- De volledige lengte van de rits: Temperatuurregeling dankzij een lichtgewicht rits over de hele lengte met camlock.
- Reflecterende accenten: Geplaatst op de zijkanten van de zak voor extra zichtbaarheid.
- Buiksnede: Driehoekige patroon op de buikzone zorgt voor een soepele, comfortabele wikkeling.
- regularFit: Geoptimaliseerd voor totaal comfort in de rijpositie, met een meer ontspannen snit dan onze tweedehuid raceFit.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium mouwloos shirt.
De details van dit shirt worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€66,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Het Castelli Espresso Fietsshirt lange mouw heeft een hoog ademend vermogen en voert transpiratievocht goed af.
Het heeft een volledige ritssluiting waardoor je het shirt gemakkelijk aan- en uittrekt.
Aan de achterkant is hij voorzien van drie steekzakken, waarin je eenvoudig wat kleine accessoires kan meenemen.
De achterkant is iets langer dan de voorkant, zodat je rug ook in fietshouding goed bedekt blijft.
Door de nauwsluitende, aerodynamische pasvorm zit dit hoogwaardige shirt perfect en heb je optimale bewegingsvrijheid.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Deze Castelli Flight Air fietshirt is perfect voor de mildere dagen van het jaar. In plaats van alle wind tegen te houden op het lichaam, laat de geweven stretchstof een klein beetje wind door. De jas houdt voldoende lucht tegen om het niet koud te krijgen, maar laat ook voldoende lucht door om je droger te houden. In combinatie met de buitenste stof zorgt de Polartec Alpha-isolatie nagenoeg gewichtloos voor meer warmte zonder in te boeten aan ademend vermogen. De jas sluit nauw aan en is de meest aerodynamische in ons aanbod. Niet dat je aerodynamica nodig hebt in de winter, maar we zijn aanhangers van het concept 'Fast Is Fun'. De nauwe pasvorm maakt hem ook warmer dan normaal mogelijk is met deze minimalistische stoffen. De makkelijk open te ritsen YKK Vislon-rits maakt ventileren met één hand eenvoudig. Drie achterzakken hebben voldoende ruimte voor al wat je nodig hebt tijdens lange ritten. Dankzij de korte snit gaat de jas voor- en achteraan niet opbollen. Reflecterende details maken dat je gezien wordt. De stof is waterafstotend als bescherming tegen opspattend water en regenbuien.
€189,95
€139,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Castelli heeft de Castelli Entrata VI een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit fietswereld. Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden. Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€84,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Uma GT Spring fall Airblock vest zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.