
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie.
Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners.
Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€72,95Je bespaart €37,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Aanbevolen stoffen:
- De Dual tex breisel stof is zeer goed ademend, snel drogend en super licht in gewicht.
Constructie/fit:
- Het is de klassieke regularfit pasvorm, maar nu volledig vernieuwd met de raw-cut mouwconstructie die gemaakt is van de ultra zachte en stretchy stof die Assos gebruikte bij de vorige fietsshirts. De constructie is stikselvrij en dat zorgt voor een zo soepel mogelijke overgang tussen de stof op uw armen en een perfecte pasvorm als u uw armen uitstrekt aan het stuur.
Techniek:
- Raglan snit: een mouwontwerp wat vrij is van een traditionele schoudernaad en deze loopt door tot aan de nek voor meer bewegingsvrijheid.
- Triple Ramp Pockets: een opbergsysteem met 3 zakken met sluiting die optimaal geplaatst zijn snel en gemakkelijk bij te kunnen zonder verlies van veiligheid en stabiliteit.
- Rits over de volledige lengte: dankzij een lichtgewicht rits over de hele lengte met camlock is het fietsshirt gemakkelijk open te doen als u het warm heeft.
Materiaal samenstelling:
75% polyester, 13% polyamide, 12% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elk onderdeel van de Sportful Monocrom fietsshirt wordt in een verfbad ondergedompeld en absorbeert de kleur op een andere manier: elk kledingstuk is uniek. Jouw fietsshirt is dus nooit hetzelfde als die van je fietspartners.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Craft Advanced bike Essence is een geavanceerd fietshirt met lange mouwen. Het shirt beschikt over een fijne elastische stof met geborstelde binnenkant, wat zeorgt voor extra warmte tijden de kpudere dagen. Het shrt is gemaakt van gerecycled polyester. Ook beschikt het shirt over vier achterzakken (één met rits) en siliconen gripper aan de achterkant HEt sfietsshirt is een perfecte keuze voor recreatieve rijders die ook in koelere temperaturen op hun fiets rijden.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€99,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Dit essentiële Castelli Castelli Fondo 2 fietsshirt is warm en heeft een neutrale pasvorm en reflecterende details. Het fietsshirt is erg functioneel en maakt gebruik van de speciale Castelli Warmer-stof, die dik opgeborsteld is aan de binnenkant, maar de 100% polyester samenstelling houdt in dat ze geen zweet vasthoudt. De banden op de mouwen en de verticale strook op de zak zijn reflecterend voor meer zichtbaarheid als het donker is. Het is ontworpen om er geweldig uit te zien, ongeacht of je het al dan niet onder een vest draagt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€78,95Je bespaart €31,- (incl. BTW)
De Castelli Simbolo jersey, is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties. Of je nu traint, deelneemt aan snelle groepsritten of een wedstrijd rijdt, deze jersey biedt de perfecte balans tussen aerodynamica en bewegingsvrijheid. De Simbolo Jersey is dé jersey die je keer op keer uit de kast pakt. Comfort, snelheid en stijl in één. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Assos Uma GT summer C2 fietsshirt SS wit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.