
Dit Castelli Climber's 2.0 jersey groen heren 16009-038 is speciaal ontworpen met de focus om het zo licht mogelijk te maken voor de hoge bergen maar tevens ook zo koel mogelijk voor de hete dagen.
Dit jaar verder ontwikkeld, nog lichter, meer aerodynamisch en comfortabeler.
Het resultaat is een shirt dat super snel droogt en beter rekt zodat de pasvorm ruim te interpreteren valt.
Een superlicht fietsshirt is gemaakt van het zachte en ultradunne textiel Strada Light 3D mesh.
Velocity Mesh is gebruikt op de schouders en zorgt voor optimale bewegingsvrijheid.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Climber's 2.0 jersey groen heren 16009-038
Dit shirt is speciaal ontworpen met de focus om het zo licht mogelijk te maken voor de hoge bergen maar tevens ook zo koel mogelijk voor de hete dagen. U zult deze Castelli climber's Jersey FZ nauwelijks voelen wanneer u een berg beklimmt, tevens in de warmste zomerdagen. Dit jaar verder ontwikkeld, nog lichter, meer aerodynamisch en comfortabeler.
Het resultaat is een shirt dat super snel droogt en beter rekt zodat de pasvorm ruim te interpreteren valt. Daarbij behoudt het fietsshirt trouwens behoorlijke bescherming tegen de zon op de rug (UPF 16 filters 93% van de schadelijke UV-straling). Oorspronkelijk een fietsshirt dat is ontwikkeld voor grote beklimmingen en warm weer. Maar de professionele renners vinden het inmiddels ook het ideale shirt voor de meeste omstandigheden. Omdat het Shirt vrijwel direct droog is heeft het een zeer breed temperatuurbereik, dat maakt het zelfs bij regenweer interessant om te dragen.
Een superlicht fietsshirt is gemaakt van het zachte en ultradunne textiel Strada Light 3D mesh. Een 100% polyester materiaal dat meer dan uitstekend de vochtregulatie regelt. Velocity Mesh is gebruikt op de schouders en zorgt voor optimale bewegingsvrijheid. De lichtgewicht Lycra gripper aan de onderzijde van het shirt voorkomt opkruipen van het shirt.
Eigenschappen:
- Het lichtgewicht aero shirt en/of het aero lichtgewicht shirt
- StradaPro 3D stof op de achterzijde dat zorgt voor ondersteuning van de zakjes en UV bescherming
- 75 g/m2 Flusso 3D stof op de voorzijde en schouders dat het shirt licht en droog houdt
- Volle lengte lichtgewicht rits
- Mesh armgrippers
- Drie achterzakken
- Vormgeving zoals het aero race 5.0 shirt voor goede aerodynamische eigenschappen
- Maten S-3XL
- Gewicht 101g
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos Mille GTO jersey C2 Het Meest Geavanceerde MILLE Wielershirt. De MILLE GTO Jersey C2 is de ultieme combinatie van comfort, aerodynamica en functionaliteit, speciaal ontwikkeld voor lange endurance-ritten en intensieve trainingssessies. Dit shirt introduceert verfijnde body-mapped paneling en innovatieve materialen, die zorgen voor een perfecte pasvorm zonder plooien en maximale ademende eigenschappen.
(incl. BTW)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt korte mouw is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€84,95
€72,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw bevat een essentiële basislaag voor middelzware isolatie in droge en koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, speciaal ontworpen voor racen en intensieve trainingen.
€199,95
€129,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS fietsshirt zin geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, zoals de kraag die taps toeloopt op de rits, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen, en onafgewerkte elastische mouwuiteinde. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€54,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Climber's 2.0 jersey groen heren 16009-038
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.