27% Korting
De Castelli Climber's 3.0 jersey is extreem licht en gemaakt van super dunne stoffen die zorgen voor een goede luchtstroom en vocht snel doet verdwijnen.
En door gebruik te maken van hetzelfde ontwerp als de Aero Race Jersey, zorgt Castelli ervoor dat je ook met dit shirt van maximale aerodynamica geniet.
De dunne stof maakt dit shirt ook super rekbaar en zorgt voor een perfecte pasvorm, dit shirt is echt ontworpen om je koel te houden op de heetste dagen.
De profs gebruiken dit shirt ook het liefst ook op natte dagen omdat de dunne stof maar weinig vocht vast kan houden en het shirt dus niet veel zwaarder wordt.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€64,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Uitvoerig getest met behulp van een windtunnel
- Wordt ook gedragen door Team INEOS renners
- Flusso 3D materiaal zorgt voor uitstekende pasvorm
- StradaPro 3D achterzijde biedt maximaal ademend vermogen
- YKK Vision rits
- Verlengde achterzijde voor perfecte pasvorm
- Voorzien van subtiele onderscheidende print
- Drop tail voor een perfecte plaatsing in de zak, terwijl de jersey goed in de taille blijft passen
- Kleur: Sangria
- Gewicht: 116 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 22 - 40 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos Dyora R S11 spring/fall gilet lolly red dames
(12.34.415.49)
Ontdek de Assos Dyora R S11 spring/fall gilet. Een veelzijdige, middelzware isolator voor racen of intensieve training in droge, koele omstandigheden. Een combinatie van thermische stoffen biedt ademende warmte, en drie zakken zorgen voor handige opbergruimte.
(incl. BTW)
35% Korting
Sportful Matchy fietsshirt korte mouw fietsshirt blauw heren
(1122006-456)
De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.
€64,95
€41,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
20% Korting
Craft Essence fietsshirt zwart dames
(1907133-999000)
De Craft Essence fietsshirt zwart dames garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€59,95
€47,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Espresso fietsshirt korte mouw bruin heren
(4524007-245)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
38% Korting
Castelli Promessa Jaquard SS fietsshirt zwart dames
(4521055-085)
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS fietsshirt zin geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, zoals de kraag die taps toeloopt op de rits, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen, en onafgewerkte elastische mouwuiteinde. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€54,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsshirt whale heren
(1911170-337000)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Climber's 3.0 SL korte mouw fietsshirt donkergroen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.