
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen.
De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid.
Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Geavanceerde aerodynamica – CFD-gebaseerde stof- en naadconstructie voor minimale luchtweerstand
-Koel en lichtgewicht – Flusso 3D-mesh aan de voorkant en StradaPro 3D-rug voor ademend vermogen
-Zonbescherming – Blokkeert 90% van UV-stralen op de rug (UPF 13)
-Stretchmouwen tot de elleboog – Met onafgewerkte randen voor een perfecte pasvorm
-Blijft op zijn plaats – Elastiek rondom de taille voor stabiliteit en ondersteuning van de zakken
-Hoogwaardige afwerking – YKK® Vislon®-ritssluiting voor soepel gebruik
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Het Sportful Bomber fietsshirt is een zeer aangenaam zomers fietshirt. Spotrfull heeft de Bomber kledinglijn verder uitgebreid, met fellere en zachtere kleuren, en met maximale prestaties voor een wedstrijdshirt.
€109,95
€72,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
Het Castelli Entrata Thermal fietsshirt is het fietsshirt met lange mouwen voor de fietser die in koele omstandigheden liever een trui en vest draagt dan een licht jack. De geborstelde fleece stof houdt je warm maar heeft ook genoeg stretch voor een perfecte en comfortabele pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€86,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€59,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Gobik Stark fietsshirt korte mouw met een klassieke snit biedt optimaal comfort en veelzijdigheid voor elke rit. Dankzij de relaxte pasvorm is het geschikt voor elk lichaamstype, ideaal voor wie dagelijks comfortabel en functioneel wil fietsen. Gemaakt van lichtgewicht, zacht en ademend materiaal voor een aangenaam gevoel bij elke pedaalslag. De micro-geperforeerde mouwen verbeteren de ventilatie, wat helpt om het lichaam koel te houden tijdens warme dagen.
(incl. BTW)
De Castelli Livelli korte mouw fietsshirt heeft vele gelijkenissen met de Squadra Jersey. Dit allround shirt is hier ook op gebaseerd.
Deze Jersey bied een perfecte pasvorm. Tevens droogt deze snel en heeft een uitzonderlijk verfijnde pasvorm.
De hoofdstof ProSecco Micromesh zorgt ervoor dat deze zeer licht aanvoelt en dus ook zeer snel droogt.
De geperforeerde zijpanelen verbeteren het ademend vermogen. De constructie van de mouwen, zonder naden aan de uiteinden, zorgt voor ongeëvenaard comfort. De YKK®-rits en de structuur van de achterzakken zijn trouw.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.