Castelli Constante jersey FZ mirage heren 16519-077

CA16519-077 | Schrijf de eerste review! 30791 30791 8055688291785

Deze Castelli Constante jersey FZ mirage heren 16519-077 is afgeleid van de winnende Costante Girardegno die in 1919 de Giro d'Italia won.

In de tussenliggende tijd is het wol materiaal maximaal verbeterd.

Nu is een nylon binnendeel omwikkeld door virgin wol wat zorgt voor een perfecte vochtregulatie.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
169,95 €169,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Constante jersey FZ mirage heren 16519-077

Deze constante jersey is afgeleid van de winnende Costante Girardegno die in 1919 de Giro d'Italia won. In de tussenliggende tijd is het wol materiaal maximaal verbeterd. Nu is een nylon binnendeel omwikkeld door virgin wol wat zorgt voor een perfecte vochtregulatie.

Eigenschappen:
- Nuyarn performace wol materiaal met 15% nylon voor betere sterkte, duurzaamheid en vochtregulatie
- Volledige lengte YKK rits
- 3 achterzakken
- Maten: S-3XL
- Temperatuurbereik 13-20 graden
- Gewicht: 189gram (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

 

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Core Bike Essence Jersey lange mouw paars heren 15% Korting Craft Core Bike Essence Jersey lange mouw paars heren (1911179-388000)

Het Craft Core Bike Essence Jersey met lange mouwen is ontworpen voor comfort en prestaties tijdens je fietstochten, van recreatief tot sportief gebruik. Gemaakt van hoogwaardige, ademende materialen biedt dit fietsshirt een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid, zodat je comfortabel blijft, ook tijdens langere ritten. De lange mouwen beschermen je tegen wind en licht weer, waardoor je het hele seizoen door kunt fietsen. Aan de achterkant vind je praktische zakken, ideaal voor het veilig meenemen van essentials zoals snacks, telefoon of gereedschap.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Castelli Elegante jersey korte mouw paars/roze dames Castelli Elegante jersey korte mouw paars/roze dames (4525052-536)

De Elegante Jersey combineert een opvallend design met technische prestaties. Geïnspireerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een comfortabele, licht getailleerde pasvorm en uitstekende ventilatie. Ideaal voor renners die stijl en functionaliteit willen combineren. De Elegante Jersey is ontworpen voor rijders die niet alleen prestaties verwachten, maar ook een stijlvolle uitstraling willen. Een perfecte combinatie van aerodynamica, comfort en een uniek design. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€90,-

 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt groen/geel heren 22% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt groen/geel heren (4522513-383)

Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€139,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Castelli Espresso fietsshirt korte mouw Hibiscus dames 19% Korting Castelli Espresso fietsshirt korte mouw Hibiscus dames (4524054-081)

Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.

Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.

Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.

De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.

Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€120,-

€96,95

  Je bespaart €23,05 (incl. BTW)

Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw vuurrood heren 31% Korting Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw vuurrood heren (4522023-656)

Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

€61,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt lange mouw heren 14% Korting Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt lange mouw heren (10-01-100-003)

Het Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt is ideaal voor koele temperaturen en overgangsseizoenen zoals lente en herfst, waar je behoefte hebt aan een kledingstuk dat thermisch comfort biedt zonder oververhit te raken. Dit veelzijdige shirt biedt uitstekende thermoregulatie en een ultra-stretch pasvorm, zodat het gemakkelijk met andere lagen te combineren is en perfect aansluit op het lichaam. Dankzij het zorgvuldig gekozen materiaalgewicht biedt het een middelmatige isolatie, snelle droging en optimale ventilatie, waardoor het binnenin warm blijft zonder te benauwen. In deze nieuwe versie is het draagcomfort verhoogd door minder naden, vernieuwde manchetten en een voorste tailleband met thermisch gesealde afwerking.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€104,95

€89,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Constante jersey FZ mirage heren 16519-077

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.