
In het Castelli Entrata fietsshirt korte mouw zit erg veel technologie.
Het shirt is ontworpen om tijdens trainingen of wedstrijden veel race prestaties te leveren.
Ondanks dat het fietsshirt technisch gezien het instapmodel is van de castelli collectie, profiteert deze van het aero-leer.
De mouwen zijn ontworpen vanuit één stuk met geoptimaliseerde naden. Door de Air Mesh stof met viervoudige stretch en het rouw gesneden uiteinde van de mouwen dat zeer rekbaar is, is het een zeer comfortabel shirt.
Het Entrate fietsshirt is zeer Aerodynamisch. De hoofdstof is van zeer goede kwaliteit die je koel houdt tijdens het sporten.
€79,95
€54,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De ProSecco behandeling voert vocht af om je droog te houden tijdens inspanningen.
Het is rekbaar voor een goede pasvorm en biedt UPF 30 bescherming tegen de zon, die 97% van de UV-stralen filtert. YKK® rits en aero mesh mouwen.
Doordacht ontwerp en functionele details in overvloed, zoals de stretch paneel in de middelste zak, het zeer reflecterende inzetstuk op de zak, de gemakkelijk glijdende YKK® Vislon® rits over de hele lengte, en de Silicone Gripper elastiek om de achterkant van het shirt op zijn plaats te houden.
Rickle-down technologie voor zowel comfort als aerodynamica van Castelli's uitgebreide R&D, gecombineerd met Italiaanse stoffen.
Kernmerken:
- Italiaanse ProSecco bodystof met hydrofiele behandeling om vocht van je lichaam af te voeren
- Air Mesh mouwen in aangepast raglan patroon zorgen voor meer comfort en betere aerodynamica
- Ruw gesneden mouwuiteinden liggen plat en vernauwen nooit
- Makkelijk glijdende YKK® Vislon® rits over de hele lengte
- 3 achterzakken, met middenzak met extra stretch inzetstuk en reflecterend paneel
- Silicone gripper elastiek in de taille
Materiaal: 100%Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€180,-
€149,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt korte mouw is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€84,95
€72,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Fantasia Jersey combineert een opvallend design met functionele prestaties. Gebaseerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een uitstekende pasvorm en optimale ventilatie, zodat je koel en comfortabel blijft tijdens elke rit. De Fantasia Jersey biedt de technische voordelen van een wedstrijdjersey, maar met een iets lossere pasvorm en een opvallende grafische print waarmee je stijlvol voor de dag komt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Entrata korte mouw fietsshirt blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.