
De Castelli Gabba RoS 2 is reeds de vijfde generatie en deze versie is grotendeels waterdicht met behoud van het ademend vermogen en de windbescherming die de Gabba altijd zo goed hebben gemaakt.
Hij maakt gebruik van twee aparte exclusieve GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER-stoffen van Castelli: warmer en 100% waterdicht op de voorkant.
De schouders en de mouwen, samen met een lichtere, meer ademende en meer rekbare stof op de achterkant, die voldoende beschermt tegen water dat op je rug terechtkomt.
De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie.
De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de naad aan de bovenkant van de schouder werd naar achter verplaatst en de drie zakken kregen meer opbergruimte.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- De vijfde generatie van de Gabba, van de uitvinders van de Gabba
- Nu waterbestendiger dan ooit
- Exclusieve Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 205 warm geborstelde waterbestendige stof voor buitenkant vooraan
- GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER 203 stretchstof voor buitenkant achteraan met oog op meer rekbaarheid en ademend vermogen
- Geplakte schoudernaden voor extra bescherming tegen de regen
- YKK Vislon-rits met opening boven- en onderaan die makkelijk open en dicht glijdt en is afgedekt voor bijkomende bescherming tegen regen en wind
- 3 achterzakken
- Reflecterende strook aan onderkant van zakken
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Gobik Hyder Nordic fietsshirt is ideaal voor dagelijkse trainingen en ritten bij koele temperaturen, perfect voor de overgangsseizoenen zoals lente en herfst. Het technische microfleece-materiaal houdt lichaamswarmte vast, terwijl de aerodynamische pasvorm optimaal aansluit op het lichaam, met voldoende ruimte voor een extra baselayer indien nodig. Meshpanelen onder de armen zorgen voor extra ventilatie en helpen om overtollige warmte af te voeren. De lichtgewicht, flexibele mouwen met laser-gesneden manchetten verminderen de windweerstand en passen moeiteloos onder een jas.
(incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Singlet is een zacht en functioneel singlet gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training singlet een scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.
€34,95
€24,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€137,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€84,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba RoS 2 fietsjack korte mouw groen dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.