
Het Castelli Gabba RoS fietsshirt is er nu in een versie met volledige grafische bedrukking!
Dit shirt is de 4e generatie van het klassieke fietsshirt dat bedacht is door Castelli.
Met een betere bescherming tegen vocht en water dan ooit tevoren en een warme geborstelde binnenkant.
De rekbare stof op de rug geeft het shirt veel bewegingsvrijheid en een goed ademend vermogen
De Gabba heeft afgeplakte schoudernaden, een bedekte YKK Vislon rits, 2 achterzakken en een verlengde rug met reflecterend paneel.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€149,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- beter beschermt tegen water dan ooit tevoren
- Castelli GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPPER 205 Warm met geborstelde binnenkant
- Strech stof met goed ademend vermogen op de rug
- Getapte naden op de schouder
- Afgedekte YKK Vislon rits
- 2 achterzakken met speciaal vakje voor een fietspomp
- Verlengd rugpand met reflecterende details
- RoS staat voor “rain or shine”
- Temperatuurbereik: 9 - 16 C
- Gewicht: 255 gram (maat L)
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Binnenste stof: 92% polyester, 8% elastane
Beoordeling:
Wind bescherming | ***** |
Water bescherming | **** |
Isolatie | *** |
Ademend vermogen | **** |
Lichtgewicht | *** |
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€132,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en Ontworpen voor de Warmste Dagen. De Assos UMA GT Jersey S11 is de ultieme endurance jersey voor lange ritten in extreme hitte. Met een 25% lager gewicht dan de standaard UMA GT C2 EVO Jersey, biedt dit shirt een perfecte balans tussen ademend vermogen, koeling en aerodynamica.
(incl. BTW)
De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.
€64,95
€39,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS top zijn geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€54,95
€41,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
(incl. BTW)
In het Castelli Entrata fietsshirt korte mouw zit erg veel technologie.
Het shirt is ontworpen om tijdens trainingen of wedstrijden veel race prestaties te leveren.
Ondanks dat het fietsshirt technisch gezien het instapmodel is van de castelli collectie, profiteert deze van het aero-leer.
De mouwen zijn ontworpen vanuit één stuk met geoptimaliseerde naden. Door de Air Mesh stof met viervoudige stretch en het rouw gesneden uiteinde van de mouwen dat zeer rekbaar is, is het een zeer comfortabel shirt.
Het Entrate fietsshirt is zeer Aerodynamisch. De hoofdstof is van zeer goede kwaliteit die je koel houdt tijdens het sporten.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Gabba RoS korte mouw fietsshirt blauw/groen heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.