Uitverkoop
De Castelli Imprevisto W fietsshirt rood/wit dames is het eerste fietsshirt dat castelli heeft gemaakt met een nano water afstotende finish in combinatie met een volledig ademende stof.
In droge condities zult u alle voordelen van de luchtstroom hebben voor een perfecte vochtregulatie.
Tevens zal het zorgen voor een fijne bescherming tegen kleine buien of spatten van de natte wegen.
Castelli heeft aan dat het shirt niet volledig waterproof heeft, maar het shirt zorgt voor een perfecte laag in alle condities.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€69,-Je bespaart €30,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Imprevisto W fietsshirt rood/wit dames
Eigenschappen:
- Stade nano materiaal met nanotechnoloie, waterafstotende behandeling
- YKK Vislon rits met buiten flap
- 3 zakken met ritsbaar zakje voor waardevolle spullen
- Reflecterende delen
- Maten: XS-XL
- Gewicht: 110g (Small)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
35% Korting
Castelli Livelli korte mouw fietsshirt geel heren
(4523015-032)
De Castelli Livelli korte mouw fietsshirt heeft vele gelijkenissen met de Squadra Jersey. Dit allround shirt is hier ook op gebaseerd.
Deze Jersey bied een perfecte pasvorm. Tevens droogt deze snel en heeft een uitzonderlijk verfijnde pasvorm.
De hoofdstof ProSecco Micromesh zorgt ervoor dat deze zeer licht aanvoelt en dus ook zeer snel droogt.
De geperforeerde zijpanelen verbeteren het ademend vermogen. De constructie van de mouwen, zonder naden aan de uiteinden, zorgt voor ongeëvenaard comfort. De YKK®-rits en de structuur van de achterzakken zijn trouw.
€99,95
€64,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsshirt zwart dames
(1911429-999000)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw belgisch blauw heren
(4524009-424)
De Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw combineert het uiterlijk van een klassieke trui met de moderne prestaties die je gewend bent van Castelli. Lichtgewicht, sneldrogend functioneel materiaal zorgt voor ademend vermogen en comfort tijdens zomerse ritten. De driedelige achterzak en een kleine zak met ritssluiting bieden voldoende opbergruimte voor belangrijke spullen. Reflecterende designelementen zorgen voor veiligheid bij slecht zicht. Met zijn nauwsluitende pasvorm en klassieke, tijdloze ontwerp is dit shirt een elementaire must-have voor ambitieuze fietsers. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€74,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
17% Korting
Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw zwart dames
(1911200-999000)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€114,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Assos Mille GT lange mouw jersey S11 black series heren
(11.24.374.18)
Ontdek de Assos MILLE GT Lange mouw Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Beschermend. De MILLE GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in de warmste en zonnigste omstandigheden. Met een combinatie van ultralichte en extreem ademende materialen biedt deze jersey ongeëvenaard comfort en bescherming tegen UV-straling dankzij de lange mouwen met UPF 50+.
(incl. BTW)
10% Korting
Fusion C3 Cycling Jersey zwart Unisex
(0198-BLK)
De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.
Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.
De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.
Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
€94,95
€84,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Imprevisto W fietsshirt rood/wit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.