
Het Castelli Nelmezzo ros W jersey is gemaakt met een dubbellaags materiaal dat meer bescherming geeft tegen de wind dan je traditionele shirt, toch heeft het geen membraan zodat er toch wat luchstroom overblijft voor maximaal ademend vermogen.
De Rain or Shine producten zijn gemaakt om je favoriete kledingstukken te zijn bij droog weer en toch significante bescherming tegen water te bieden.
Vandaar de 'Nelmezzo naam', Italiaans voor 'middenin'.
Het strakker geweven en nieuw Nano Flex Xtra Dry maken de Nelmezzo geschikt om zelfstandig te dragen bij lichte regen/mist.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Dames specifieke pasvorm
- Nano Flex Xtra Dry materiaal met lage luchtdoorlaatbaarheid/waterafstotendheid
- Warmer dan een normaal thermisch fietsshirt
- Ademender dan een windproof jacket
- Dubbelzijdig materiaal met polyester binnenkant en nylon buitenkant voor vochtafvoer
- Gemakkelijk glijdende YKK Vislon rits
- Drie achterzakken plus bedekte sleutelzak
- 360 graden reflecterende details
- Gewicht: 359 gram (maat S)
- Maten: S-XL
- Temperatuur bereik: 12-20 graden
- Wind bescherming: 3*
- Water bescherming: 4*
- Isolatie: 3*
- Ademend vermogen: 5*
- Lichtgewicht: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Perfetto RoS W Light is ontstaan uit de vraag naar een lichtere gabba die ook op hete dagen gedragen kon worden. De Perfetto light is dankzij de dunnere stof nog lichter en heel makkelijk achter in je fietsshirt op te bergen. Bescherming tegen de regen en het ademend vermogen zijn in deze Rain or Shine uitvoering ook aanzienlijk verbeterd. Eigenlijk lijkt de Perfetto RoS light meer op een Perfetto vest met mouwen, waardoor hij perfect is voor gebruik in het voor- en najaar. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€139,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Bij de Castelli Promessa Jaquard SS top zijn geen concessies gedaan op het gebied van pasvorm, stretch, vochtregulering of comfort. Het shirt voelt nog steeds als een vertrouwd Castelli fietsshirt. Naast de stof hebben we dit shirt ook een doordachte afgewerking gegeven, Castelli's verlaagde zakken met reflecterende biezen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€54,95
€41,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.
(incl. BTW)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€79,95
€62,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€169,95
€152,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Sportful Light Pro is zo ligt als een briesje, waar je zo naar snakt in de zomer. De Light Pro is onze meest geschikte oplossing voor hoge temperaturen, met een uitzonderlijk ademend vermogen, zelfs op de vochtigste dagen. Het fietsshirt biedt maximale prestaties bij maximale temperaturen, dus een perfect shirt voor in de zomermaanden.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Nelmezzo ros W lange mouw fietsshirt zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.