Castelli Perfetto light korte mouw jersey grijs heren 16045-080  CA16045-080 Uitverkoop

Castelli Perfetto light korte mouw jersey grijs heren 16045-080

CA16045-080 | Schrijf de eerste review! 30496 30496 8055688322267

De Castelli Perfetto light korte mouw jersey grijs heren 16045-080 is minder warm dan de gabba en warmer dan het fawsome vest.

De jersey is een variant van de bekende gabba jersey, goed ademend vermogen en bescherming bij slecht weer maar voor mildere condities.

De achterzijde is gemaakt van een Nano light stof, dezelfde stof als de nanoflex broek maar zonder fleece binnenkant.

Ook is er een lichtere Winstopper gebruikt dan bij de gabba, ongeveer 25% lichter op de voorzijde.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

99 €99,-

Je bespaart €50,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Perfetto light korte mouw jersey grijs heren 16045-080

De Perfetto light jersey is minder warm dan de gabba en warmer dan het fawsome vest. De jersey is een variant van de bekende gabba jersey, goed ademend vermogen en bescherming bij slecht weer maar voor mildere condities. De achterzijde is gemaakt van een Nano light stof, dezelfde stof als de nanoflex broek maar zonder fleece binnenkant. Dit zorgt voor een goede adembaarheid maar onze overhitting. Ook is er een lichtere Winstopper gebruikt dan bij de gabba, ongeveer 25% lichter op de voorzijde. De jersey is perfect in warmere condities en zal iets minder zijn tijdens echte koude dagen of zeer nat. Gemaakt met een super pasvorm die bijna iedereen perfect zal passen!

Eigenschappen:
- Gore Windstopper 150 stof op voorzijde, armen en yoke voor lichtgewicht windbescherming
- Nano light stof op de achterzijde, voor goede waterbescherming en perfecte adembaarheid
- Volledige YKK Vislon rits
- 3 achterzakken met reflecterende tabs
- Lang achterstuk
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 257 gram (maat L)
- Temperatuur bereik: 10-20 graden

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Equipe RS lente herfst targa fietsshirt korte mouw zwart heren 34% Korting Assos Equipe RS lente herfst targa fietsshirt korte mouw zwart heren (11.20.296.10)

De Assos Equipe RS lente herfst targa fietsshirt korte mouw bevat innovatieve ventilatie en thermische kernbescherming wat perfect beschermd tijdens een heldere, koude lente dag of een koele sombere herfst dag. Deze seizoenen zijn waardevol voor het ontwikkelen van uw vorm in de lente of het vasthouden van de goede vorm voordat u richting het indoorseizoen gaat. De constructie van dit fietsshirt biedt gelaagde ventilatie opties voor verschillende ritten zoals een lange en/of pittige beklimming, bergopwaartse slogs en tempo inspanningen. Kortom, het ideale fietsshort voor de lente en herfst.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€289,95

€189,95

  Je bespaart €100,- (incl. BTW)

Assos Mille GT jersey S11 foundation green heren Assos Mille GT jersey S11 foundation green heren (11.20.373.6P)

Ontdek de Assos MILLE GT Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Comfortabel. De Assos MILLE GT Jersey S11 is de ultieme keuze voor lange ritten in warme omstandigheden. Als de lichtste en meest ademende jersey in de MILLE GT-serie, biedt dit model maximaal comfort en prestaties tijdens intensieve zomerritten. Dankzij de combinatie van AirCell en Stabilizer V11 zorgt deze jersey voor een optimale ventilatie, sneldrogende eigenschappen en een gestroomlijnde pasvorm. De frictieloze, raw-cut mouwen en de verbeterde regularFit maken deze jersey perfect voor endurance-ritten en dagelijks gebruik.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€135,-

 (incl. BTW)

Castelli Gabba RoS korte mouw fietsshirt geel heren 51% Korting Castelli Gabba RoS korte mouw fietsshirt geel heren (4519502-032)

Het Castelli Gabba RoS fietsshirt korte mouw is de 4e generatie van het klassieke fietsshirt dat bedacht is door Castelli. Met een betere bescherming tegen vocht en water dan ooit tevoren en een warme geborstelde binnenkant. De rekbare stof op de rug geeft het shirt veel bewegingsvrijheid en een goed ademend vermogen De Gabba heeft afgeplakte schoudernaden, een bedekte YKK Vislon rits, 2 achterzakken en een verlengde rug met reflecterend paneel. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€86,95

  Je bespaart €93,- (incl. BTW)

Castelli Prologo 7 fietsshirt lange mouw zwart heren 10% Korting Castelli Prologo 7 fietsshirt lange mouw zwart heren (4522024-085)

Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw grijs/zwart heren 10% Korting Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw grijs/zwart heren (11.20.321.1g)

Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde fietsshirt met korte mouwen tot nu toe. Met de verfijnde body-mapped panelen en nieuw ontwikkelde textielen, in een pasvorm geschikt voor lange afstanden of toegewijde training. Het fietsshirt is voorzien van reflecterende strepen die zorgen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht. Dit omdat het fietsshirt zo comfortabel is dat je er vroeg mee vertrekt en laat mee terugkeert. Dit fietsshirt is het toppunt van zelf sponsoring.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Entrata VI korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren 37% Korting Castelli Entrata VI korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren (4522025-870)

Castelli heeft de Castelli Entrata VI een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit fietswereld. Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden. Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€79,95

€49,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Perfetto light korte mouw jersey grijs heren 16045-080

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.