Castelli Polvere korte mouw fietsshirt geel/blauw heren  21009-032 15% Korting

Castelli Polvere korte mouw fietsshirt geel/blauw heren

21009-032 | Schrijf de eerste review! 64184 64184 8050949300275

Het Castelli Polvere fietshirt heeft een fijne van pasvorm veel comfort een top vochtregulatie en is ook nog eens lichtgewicht.

Er is gebruik gemaakt van een sterke stof die geweldig past en toch extreem beschermend is.

Het hoofdgedeelte lijkt meer op een traditionele jersey, maar kwam het best tot zijn recht in onze klittenbandtests.

Deze jersey is gemaakt voor extra weerstand tegen takken of overige obstakels als je ermee de trails op gaat.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€99,95

84,95 €84,95

Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Aerodynamisch en comfortabel fietsshirt
- Gemaakt van hoogwaardig ProSecco Unlimited materiaal
- Extra sterke stof; ideaal voor gravelbikers
- Mouwen sluiten perfect aan dankzij stretch materiaal
- Naadloze mouwuiteinden
- 3 steekzakken achter + extra ritsvak
- Doorlopende YKK-rits
- Siliconen gripper aan onderzijde
- Kleur: Forest Grey
- Gewicht: 167 gram (maat L)
- Temperatuurbereik: 18-32 graden

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Blauw
  •   Groen
  •   Combi kleur
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Espresso thermal jersey lange mouw rich red heren 17% Korting Castelli Espresso thermal jersey lange mouw rich red heren (4524508-645)

Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€140,-

€114,95

  Je bespaart €25,05 (incl. BTW)

Castelli classifica fietsshirt korte mouw rood heren 16% Korting Castelli classifica fietsshirt korte mouw rood heren (4521021-023)

Dit Castelli Classifica fietsshirt maakt gebruik van een gloednieuwe stof die een rijkere diepte van kleur kan krijgen dit is verwerkt in de schouders en zijkanten van het shirt. Omdat het shirt uiterst geschikt is voor lange ritten, hebben we een zak met rits toegevoegd om uw waardevolle spullen veilig te houden. De pasvorm is is strak op het lichaam en biedt veel comfort. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€90,-

€74,95

  Je bespaart €15,05 (incl. BTW)

Craft Essence singlet grijs dames 28% Korting Craft Essence singlet grijs dames (1908770-975000)

De Craft Advanced Essence Singlet is een zacht en functioneel singlet gemaakt van gerecycled polyester met een groot vochttransport voor de dagelijkse training. Bovendien heeft dit advanced training singlet een scooped racerback design voor optimaal comfort en bewegingsvrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€34,95

€24,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Assos Mille GT jersey S11 space trip foundation green heren Assos Mille GT jersey S11 space trip foundation green heren (11.20.398.6P)

Ontdek de Assos MILLE GT Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Comfortabel. De Assos MILLE GT Jersey S11 is de ultieme keuze voor lange ritten in warme omstandigheden. Als de lichtste en meest ademende jersey in de MILLE GT-serie, biedt dit model maximaal comfort en prestaties tijdens intensieve zomerritten. Dankzij de combinatie van AirCell en Stabilizer V11 zorgt deze jersey voor een optimale ventilatie, sneldrogende eigenschappen en een gestroomlijnde pasvorm. De frictieloze, raw-cut mouwen en de verbeterde regularFit maken deze jersey perfect voor endurance-ritten en dagelijks gebruik.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€145,-

 (incl. BTW)

Castelli entrata 6 jersey fietsshirt korte mouw rood heren Castelli entrata 6 jersey fietsshirt korte mouw rood heren (4525014-023)

De Castelli entrata 6 biedt een ideale mix van aerodynamische efficiëntie, ventilatie en comfort, maar tegen een scherpere prijs. Perfect voor fietsers die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort. Ontworpen met trickle-down technologie uit Castelli’s high-performance racecollectie, voor snelheid en comfort op elk niveau. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€84,95

 (incl. BTW)

Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw fowler heren Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw fowler heren (10-01-084-002)

Het Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw is ontworpen voor frisse lentedagen en wisselvallige herfstritten. Dankzij de eVent DVstretch membraan is de trui winddicht, waterafstotend en ademend. De zachte fleecevoering houdt je warm, terwijl meshpanelen onder de armen zorgen voor ventilatie. De aerodynamische pasvorm en slimme details zoals veilige zakken, een omgekeerde rits en een siliconen tailleband maken deze trui ideaal voor intensieve ritten.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€95,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Polvere korte mouw fietsshirt geel/blauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.