Uitverkoop
Deze Castelli Puro 2 jersey zwart heren is een herfst/winter shirt welke opnieuw is ontworpen en de nieuwe versie van de Puro jersey is.
Het is ontworpen volgens het perfection simplified principe: Warmer-materiaal op het lichaam om de core warm te houden, Warmer X-Stretch materiaal op de armen om strak tegen de huid te zitten en flapperen te voorkomen.
Perfect te gebruiken in de frisse lente of herstdagen, lekker warm en sluit goed aan op het lichaam!
Deze jersey sluit goed aan op de huid en heeft een perfecte pasvorm, afgerond met een volledige YKK Vislon rits.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€70,-Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Puro 2 jersey zwart heren
De thermal jersey van Castelli is opnieuw ontworpen. Alle Garmin rijders zijn er gek op, dus het was dé keuze voor het herfstseizoen. Dit herfst shirt wordt geliefd voor het trainen in koele weersomstrandigheden. Het is ontworpen volgens het perfection simplified principe: Warmer-materiaal op het lichaam om de core warm te houden, Warmer X-Stretch materiaal op de armen om strak tegen de huid te zitten en flapperen te voorkomen en een YKK vislon rits over de gehele lengte om de ventilatie goed te kunnen regelen. Slechts één rit is nodig om ervan overtuigd te raken hoe goed een thermal jersey kan zijn.
Eigenschappen:
- Warmer-materiaal op het lichaam
- Warmer X-Stretch op de armen en zijkant
- YKK Vislon rits over de gehele lengte
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen op de rug
- Drie achterzakken, + één zakje met rits
- Reflecterende elementen
- Gewicht: 278 gram (maat L)
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 13-20 graden
- Wind bescherming: 2*
- Water bescherming: 2*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 4*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Tutto Nano RoS fietsshirt lange mouw dark tarmac heren
(4520515-305)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw flow blaze heren
(1911187-362396)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt rood dames
(4523043-081)
De Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium mouwloos shirt.
De details van dit shirt worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€59,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Fly Jersey lange mouw purple mist dames
(4523545-538)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Climber's 4.0 korte mouw fietsshirt geel/zwart heren
(4524006-776)
De Castelli Climber's 4.0 jersey is een ultralichte en aerodynamische professioneel fietsshirt voor intensieve bergtochten op warme zomerdagen.
De mix van verschillend gestructureerde meshstoffen zorgt voor topventilatie en een uitstekende beheersing van het lichaamsklimaat.
Stoffen die zijn gebruikt in dit shirt drogen extreem snel zodat zweet en zelfs een lichte regenbui je lichaam niet afkoelen.
Met deze snit en intelligente plaatsing van materiaal en naden word gezorgd voor de beste aerodynamica.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
15% Korting
Gobik Pacer Solid 2.0 Thai fietsshirt lange mouw heren
(10-01-100-004)
De Gobik pacer solid 2.0 is een veelzijdige fietsjas en biedt perfecte temperatuurregulatie en een ultra-elastische pasvorm voor comfort in meerdere seizoenen. Het microfleece-binnenmateriaal zorgt voor aangename warmte zonder oververhitting, terwijl meshpanelen extra ventilatie bieden. Dankzij het naadloze ontwerp en de raw-cut manchetten voelt de jas soepel, strak en aerodynamisch aan. Ideaal voor frisse lentedagen, koele herfstritten of als tussenlaag in de winter.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Puro 2 jersey zwart heren 16516-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.