
De Castelli Rapido fietsshirt heeft een opvallende print die zoals de naam al aangeeft snelheid uitstraalt.
De print is toegepast op onze all-around performance jersey constructie die we Competizione noemen.
De hoofdstof bestaat uit 7% Lycra materiaal voor horizontale stretch gecombineerd met beperkte verticale stretch zodat je shirt niet afzakt.
Op de mouwen, zijpanden en zakken gebruiken we onze Tailwind geribbelde stretchstof voor stretch en maximale ventilatie.
De afwerkingsdetails zijn van topklasse, inclusief de YKK Vislon rits en siliconen gripper elastiek in de taille om te voorkomen dat het shirt omhoog komt.
let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€79,95
€64,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Strada micro mesh geventileerde stretchstof op voor- en achterkant voor een goede pasvorm en vochtregulatie
- Tailwind gerimpelde stretchstof op mouwen, zijpanden en zak voor perfecte pasvorm
- YKK Vislon rits over de gehele lengte is de gemakkelijkst schuivende rits die er is
- Silicone gripper elastiek in de taille voorkomt oprollen van de jersey
- Gewicht: 141g
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
€109,95
€72,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
De Elegante Jersey combineert een opvallend design met technische prestaties. Geïnspireerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een comfortabele, licht getailleerde pasvorm en uitstekende ventilatie. Ideaal voor renners die stijl en functionaliteit willen combineren. De Elegante Jersey is ontworpen voor rijders die niet alleen prestaties verwachten, maar ook een stijlvolle uitstraling willen. Een perfecte combinatie van aerodynamica, comfort en een uniek design. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€79,95
€62,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Gobik Infinity fietsshirt korte mouw is ontworpen voor wedstrijden en intensieve trainingen waarbij aerodynamica en lichtheid van groot belang zijn. Ervaar professionele prestaties met dit hoogwaardige fietsshirt, speciaal ontworpen voor renners die willen uitblinken in wedstrijden. Geïnspireerd door modellen gebruikt door WorldTour-teams, biedt dit shirt een gestroomlijnde en minimalistische structuur voor maximale aerodynamica en snelheid. De innovatieve bonding-techniek elimineert traditionele naden, wat resulteert in een lichtgewicht, strak en comfortabel ontwerp dat als een tweede huid aanvoelt. Perfect voor diegenen die topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort en stijl.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos UMA GT Lange mouw Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en UV-beschermend. De Assos UMA GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in warme en zonnige omstandigheden. Met ultralichte, ademende materialen en lange mouwen met UPF 50+ bescherming, biedt dit shirt de ultieme combinatie van koeling, comfort en bescherming tegen UV-straling.
€155,-
€124,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€104,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Rapido korte mouw fietsshirt zwart/grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.