
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar.
Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming.
Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Nido d'Ape 3D thermische stof op romp en onder de mouwen
- Warme stof op de schouders
- YKK Vislon rits
- Zen kraag om de nek te beschermen
- 3 achterzakken met reflectie voor extra zichtbaarheid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Attitude 2.0 fietsshirt korte mouw is een innovatief fietsshirt en combineert elegantie, technisch geavanceerde materialen en moderne productiemethoden voor optimale prestaties. Het ergonomische ontwerp sluit perfect aan op het lichaam, terwijl hoogwaardige stoffen zorgen voor uitstekende aerodynamica en ademend vermogen. Met zijn stijlvolle en vooruitstrevende uitstraling biedt dit shirt zowel comfort als prestaties, ideaal voor de meest veeleisende routes. Geschikt voor milde tot zeer warme temperaturen, speciaal ontworpen voor weggebruik waar lichtheid en aerodynamica essentieel zijn.
(incl. BTW)
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Superleggera A/C Jersey is ontworpen voor renners die maximale ventilatie willen zonder in te leveren op stijl en functionaliteit. Dankzij de ultralichte Oltre meshstof biedt dit shirt uitzonderlijk ademend vermogen, terwijl strategische verstevigingen zorgen voor een strakke, comfortabele pasvorm. De Superleggera A/C Jersey combineert prestatie en stijl in een ongekend licht en comfortabel design. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€81,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Sfida 2 fietsshirt lange mouw paars dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.