De Castelli Sfida W Jersey FZ beschikt over het nieuwe Nido d'Ape thermische stof, wat extra warmte en comfort biedt.
Het shirt is geschikt voor gebruik in herfst- en lente achtige omstandigheden, met een mooie dames pasvorm.
De extra hoge kraag beschermt de nek, terwijl de Vislon rits de gemakkelijkst glijdende rits beschikbaar is.
De rits is gemakkelijk te vinden, zelfs met handschoenen aan.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Nido d'Ape 3D thermische stof op romp en onder de mouwen
- Warme stof op de schouders
- YKK Vislon rits
- Zen kraag om de nek te beschermen
- 3 achterzakken met reflectie voor extra zichtbaarheid
- Gewicht: 279 gram (maat S)
- Kleur: Anthracite/Black
- Temperatuur bereik: 12-18 graden
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 3*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
25% Korting
Castelli Pavé korte mouw fietsshirt zwart heren
(4521018-085)
De Castelli Pavé fietsshirt heeft een uniek design, het bezit namelijk de kasseien van de Oude Kwaremont klim. Castelli heeft geen concessies gedaan aan de pasvorm, stretch, vochtregulatie of comfort. Het voelt nog steeds aan als een Castelli shirt maar met het ontwerp daadwerkelijk geïntegreerd in de stof. Om extra diepte aan het te geven hebben we een overprint toegevoegd om de kleur te vervagen, zodat je zeker opvalt de volgende keer dat je over het pavé rijdt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
17% Korting
Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw zwart dames
(1911200-999000)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€114,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Sportful Matchy fietsshirt lange mouw rood heren
(1122008-140)
De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.
(incl. BTW)
20% Korting
Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt rood dames
(4523043-081)
De Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium mouwloos shirt.
De details van dit shirt worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€59,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
11% Korting
Craft Advanced bike Essence fietsshirt lange mouw rood heren
(1911179-430000)
De Craft Advanced bike Essence is een geavanceerd fietshirt met lange mouwen. Het shirt beschikt over een fijne elastische stof met geborstelde binnenkant, wat zeorgt voor extra warmte tijden de kpudere dagen. Het shrt is gemaakt van gerecycled polyester. Ook beschikt het shirt over vier achterzakken (één met rits) en siliconen gripper aan de achterkant HEt sfietsshirt is een perfecte keuze voor recreatieve rijders die ook in koelere temperaturen op hun fiets rijden.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
10% Korting
Gobik Pacer Solid 2.0 Thai fietsshirt lange mouw heren
(10-01-100-004)
De Gobik pacer solid 2.0 is een veelzijdige fietsjas en biedt perfecte temperatuurregulatie en een ultra-elastische pasvorm voor comfort in meerdere seizoenen. Het microfleece-binnenmateriaal zorgt voor aangename warmte zonder oververhitting, terwijl meshpanelen extra ventilatie bieden. Dankzij het naadloze ontwerp en de raw-cut manchetten voelt de jas soepel, strak en aerodynamisch aan. Ideaal voor frisse lentedagen, koele herfstritten of als tussenlaag in de winter.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Sfida W fietsshirt lange mouw antraciet/zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.