
Het Castelli Spunto fietsshirt korte mouw zwart/wit heren is gebouwd volgens het model wat ontworpen is voor de Maratona dles Dolomites Enel, de meest opmerkelijke grandfondo in de wereld.
Bij deze race moet geklommen worden over de legendarische bergen zoals de Pordoi, Sella, Gardena, Giau en Falzarego en vraagt het maximale van je uitrusting.
Castelli heeft het licht van gewicht gemaakt, snel drogend en gemakkelijk te opnen voor ventilatie.
Tevens heeft het een pasvorm die geschikt is voor een brede doelgroep van fietsers zoals je op het Maratona event zult vinden.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€67,50Je bespaart €22,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Spunto fietsshirt korte mouw zwart/wit heren
Eigenschappen:
- Grafische print op Castelli's maratona jersey
- Zeer licht van gewicht met 3D mesh op de voorzijde
- Micro Quadro 100% polyester rugzijde
- Extra ondersteuning van de zakjes door compressie band om de middel
- Volledige lengte YKK Vislon rits
- Elastische gripper om middel
- 3 achterzakken + 1 zak met rits voor waardevolle dingen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 138gram (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Advanced Endurance fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gebouwd voor fietserts die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
€89,95
€68,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Comfortabel. De Assos MILLE GT Jersey S11 is de ultieme keuze voor lange ritten in warme omstandigheden. Als de lichtste en meest ademende jersey in de MILLE GT-serie, biedt dit model maximaal comfort en prestaties tijdens intensieve zomerritten. Dankzij de combinatie van AirCell en Stabilizer V11 zorgt deze jersey voor een optimale ventilatie, sneldrogende eigenschappen en een gestroomlijnde pasvorm. De frictieloze, raw-cut mouwen en de verbeterde regularFit maken deze jersey perfect voor endurance-ritten en dagelijks gebruik.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw is een superieur duurshirt met een ritsloze onderbuikconstructie die de buik en taille omhult in een ononderbroken band van wrijvingsloze, rimpelvrije, zeer elastische ondersteuning. Duurzaamheid comfort verhoogd voor hoge intensiteit rijden. Door het combineren van twee van onze gepatenteerde textielsoorten met een eigen body-mapping patroon, creëert de MILLE GTS Jersey een pasvorm die niet-beperkend is, maar ook licht comprimerend en nauwer aansluit dan onze regularFit. Een paneel van Ossidia, voor het eerst gebruikt in de MILLE GTS en GTO bib shorts, omsluit het middengedeelte, zorgt voor stabilisatie en ondersteuning die niet wordt onderbroken door de ¾-lengte rits, die op zijn beurt richels en plooien op de buik elimineert voor een meer gestroomlijnde, aerodynamische pasvorm. Een aangepaste set-in mouwconstructie verwijdert de naden van het actieve schoudergewricht, waardoor wrijving wordt verminderd en bereik behouden blijft. Louvre Tec tailoring verwijdert materiaal aan de voorkant van de schouder om rimpels in de rijpositie te voorkomen.
€164,95
€118,95Je bespaart €46,- (incl. BTW)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
Het Castelli Pro thermal Mid fietsshirt geeft je extra warmte tijdens de koude winter en herfstdagen, en dat komt door de stof. Vergeleken met de Castelli Warmer-stof, is dit fietshirt lichter gemaakt en wat elastaan toegevoegd voor meer rekbaarheid. Het shirt beschikt ook over een aerodynamische en strak sluitende pasvorm maar het shirt voelt niet strak aan. Een reflecterende streep op de zak zorgt voor meer zichtbaarheid met weinig licht. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Essence fietsshirt zwart heren garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€52,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Spunto fietsshirt korte mouw zwart/wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.