
De Superleggera A/C Jersey is ontworpen voor renners die maximale ventilatie willen zonder in te leveren op stijl en functionaliteit.
Dankzij de ultralichte Oltre meshstof biedt dit shirt uitzonderlijk ademend vermogen, terwijl strategische verstevigingen zorgen voor een strakke, comfortabele pasvorm.
De Superleggera A/C Jersey combineert prestatie en stijl in een ongekend licht en comfortabel design.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Ultralicht & ademend – Oltre meshstof van slechts 70 g voor maximale ventilatie en comfort
-Perfecte pasvorm – Verstevigde mouw- en tailleafwerking voor een gestroomlijnd silhouet
-Slimme opbergruimte – Platte achterzakken + een extra sleutelzakje met rits
-Hoogwaardige afwerking – YKK®-ritssluiting met technische ritsbescherming om huidirritatie te voorkomen
-Minimalistisch & stijlvol – Ton-sur-ton Superleggera-logo voor een verfijnde look
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Solaris Top is bedoeld voor de de dagen waarop je je niet warm hoeft te kleden en het weer niet wisselvallig is maar de lucht strak blauw is, Het fietsshirt geeft je een veel vrijer gevoel. Het shirt is zo uitgekleed dat de strikt noodzakelijke onderdelen overbleven en we hebben zelfs het elastiek uit de gripper weggelaten, zodat er niets knelt. Kortom een fietsshirt met een enorm hoog comfortgehalte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Castelli Libera fietsshirt is voor de beginnende wielrenner die een functioneel shirt zoeken voor heerlijke rustige en warme zomerritten.
Het shirt valt niet te strak, waardoor je je niet belemmert voelt in je bewegingen, ook niet als je een café binnenloopt voor een welverdiende koffiestop.
De ProSecco Velo Donna stof zorgt ervoor dat je zweet snel wordt afgevoerd.
Een uitstekende keuze voor zowel korte als lange ritten op een mooie zomerse dag.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 EVO fietsshirt korte mouw met een gestroomlijnde pasvorm, ademend textiel en wrijvingsloze rauw gesneden mouwen, is opnieuw ontworpen met een lichtere constructie en minder beperking. Voor de volgende evolutie van onze bewezen UMA GT jersey, hebben we de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel bijgewerkt, waardoor de druk wordt verlicht en de ademhaling wordt vergemakkelijkt. De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat 15 gram (maat medium) bespaart op het gewicht van het vorige shirt, terwijl het de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie behoudt. De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het fietsen.
€124,95
€111,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€132,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli superleggera a/c jersey fietsshirt korte mouw blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.