
De Castelli Unlimited trail 2 jersey is de warmste jersey voor Unlimited-ritten, met alle prestaties die je verwacht en nodig hebt.
De Unlimited Trail 2 Jersey biedt de ultieme warmte voor je avonturen, met precies de juiste balans tussen isolatie en ademend vermogen.
Deze jersey is ontworpen om je warm te houden tijdens langzamere ritten in koelere omstandigheden, zonder dat je oververhit raakt.
De hoogpolige geborstelde polyester fleece stof houdt je warm en droog, terwijl 5% elastaan zorgt voor een perfecte pasvorm door de stretch.
Het strak geweven materiaal biedt bovendien extra bescherming tegen de wind voor nog meer warmte.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Voor langere ritten hebben we extra opbergruimte toegevoegd. De jas heeft drie ruime cargozakken aan de achterkant en een onzichtbare borstzak met rits voor waardevolle spullen of snelle toegang tot essentials onderweg. Daarnaast is er een mesh achterzak waar je gemakkelijk je regenjas, handschoenen of snacks in kunt opbergen, vooral handig als je even pauzeert bij een café.
Lichte elastiek bij de kraag helpt koude lucht buiten te houden, terwijl de volledige YKK®-rits je helpt bij temperatuurregulatie. Reflecterende details bij de taille en polsen zorgen voor extra zichtbaarheid in donkere omstandigheden. Het stijlvolle ontwerp van deze jas past perfect bij de ruige schoonheid van grindwegen en trails, en zorgt ervoor dat je er goed uitziet terwijl je comfortabel blijft op de fiets.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
(incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Lange mouw Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Beschermend. De MILLE GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in de warmste en zonnigste omstandigheden. Met een combinatie van ultralichte en extreem ademende materialen biedt deze jersey ongeëvenaard comfort en bescherming tegen UV-straling dankzij de lange mouwen met UPF 50+.
(incl. BTW)
De Superleggera A/C Jersey is ontworpen voor renners die maximale ventilatie willen zonder in te leveren op stijl en functionaliteit. Dankzij de ultralichte Oltre meshstof biedt dit shirt uitzonderlijk ademend vermogen, terwijl strategische verstevigingen zorgen voor een strakke, comfortabele pasvorm. De Superleggera A/C Jersey combineert prestatie en stijl in een ongekend licht en comfortabel design. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Craft Essence fietsshirt roze dames garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€34,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Unlimited trail 2 jersey defender green heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.