Castelli Unlimited trail 2 jersey defender green heren  4524521-346 10% Korting

Castelli Unlimited trail 2 jersey defender green heren

4524521-346 | Schrijf de eerste review! 103629 103629

De Castelli Unlimited trail 2 jersey is de warmste jersey voor Unlimited-ritten, met alle prestaties die je verwacht en nodig hebt.

De Unlimited Trail 2 Jersey biedt de ultieme warmte voor je avonturen, met precies de juiste balans tussen isolatie en ademend vermogen.

Deze jersey is ontworpen om je warm te houden tijdens langzamere ritten in koelere omstandigheden, zonder dat je oververhit raakt.

De hoogpolige geborstelde polyester fleece stof houdt je warm en droog, terwijl 5% elastaan zorgt voor een perfecte pasvorm door de stretch.

Het strak geweven materiaal biedt bovendien extra bescherming tegen de wind voor nog meer warmte.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

134,95 €134,95

Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Voor langere ritten hebben we extra opbergruimte toegevoegd. De jas heeft drie ruime cargozakken aan de achterkant en een onzichtbare borstzak met rits voor waardevolle spullen of snelle toegang tot essentials onderweg. Daarnaast is er een mesh achterzak waar je gemakkelijk je regenjas, handschoenen of snacks in kunt opbergen, vooral handig als je even pauzeert bij een café.

Lichte elastiek bij de kraag helpt koude lucht buiten te houden, terwijl de volledige YKK®-rits je helpt bij temperatuurregulatie. Reflecterende details bij de taille en polsen zorgen voor extra zichtbaarheid in donkere omstandigheden. Het stijlvolle ontwerp van deze jas past perfect bij de ruige schoonheid van grindwegen en trails, en zorgt ervoor dat je er goed uitziet terwijl je comfortabel blijft op de fiets.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Winter fietsjack
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Herfst
  •   Winter
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw grijs heren 30% Korting Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw grijs heren (4522023-870)

Het Castelli Prologo 7 jersey  is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

€69,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Craft ADV endurance fietsshirt blauw heren 15% Korting Craft ADV endurance fietsshirt blauw heren (1914535-366000)

De Craft ADV Endurance Jersey is een hoogwaardige fietsjersey, ontworpen voor fanatieke wielrenners die meerdere keren per week intensieve ritten maken. Deze geavanceerde wielertrui is vervaardigd uit een zachte en elastische ribstof die zorgt voor uitstekend vochttransport en optimaal ademend vermogen. Het gerecyclede polyester materiaal bevat een ribstructuur die luchtcirculatie bevordert en zorgt voor een comfortabel, zacht gevoel op de huid. Strategisch geplaatste mesh panelen op de rug en zijkanten verbeteren de ventilatie, terwijl een siliconenprint aan de onderzijde voorkomt dat de jersey omhoog kruipt tijdens het fietsen. Met vier achterzakken, waarvan één met rits, biedt deze jersey voldoende opbergruimte voor je essentiële items onderweg.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€80,-

€67,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Castelli Unlimited trail 2 jersey dark gray heren 10% Korting Castelli Unlimited trail 2 jersey dark gray heren (4524521-030)

De Castelli Unlimited trail 2 jersey is de warmste jersey voor Unlimited-ritten, met alle prestaties die je verwacht en nodig hebt. De Unlimited Trail 2 Jersey biedt de ultieme warmte voor je avonturen, met precies de juiste balans tussen isolatie en ademend vermogen. Deze jersey is ontworpen om je warm te houden tijdens langzamere ritten in koelere omstandigheden, zonder dat je oververhit raakt. De hoogpolige geborstelde polyester fleece stof houdt je warm en droog, terwijl 5% elastaan zorgt voor een perfecte pasvorm door de stretch. Het strak geweven materiaal biedt bovendien extra bescherming tegen de wind voor nog meer warmte.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw cedar unisex 14% Korting Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw cedar unisex (10-01-104-008)

De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€84,95

€72,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Gobik Stark fietsshirt korte mouw cedar check heren Gobik Stark fietsshirt korte mouw cedar check heren (10-01-027-038)

De Gobik Stark fietsshirt korte mouw met een klassieke snit biedt optimaal comfort en veelzijdigheid voor elke rit. Dankzij de relaxte pasvorm is het geschikt voor elk lichaamstype, ideaal voor wie dagelijks comfortabel en functioneel wil fietsen. Gemaakt van lichtgewicht, zacht en ademend materiaal voor een aangenaam gevoel bij elke pedaalslag. De micro-geperforeerde mouwen verbeteren de ventilatie, wat helpt om het lichaam koel te houden tijdens warme dagen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€79,95

 (incl. BTW)

Fusion C3 Cycling Jersey zwart Unisex Fusion C3 Cycling Jersey zwart Unisex (0198-BLK)

De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.

Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter. De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen. Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend. Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.

Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€94,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Unlimited trail 2 jersey defender green heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.