Castelli upf jersey fietsshirt lange mouw grijs heren

4525075-870 | Schrijf de eerste review! 109972 109972

De Castelli upf jersey is de perfecte keuze voor zomerritten, deze jersey combineert UPF 50+ bescherming met lichtgewicht, ademende stoffen om je koel, droog en beschermd te houden tijdens lange dagen op de fiets.

Voor zonnige dagen wanneer je extra bescherming wilt.

Gemaakt om je huid te beschermen en je koel en comfortabel te houden, kilometer na kilometer.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-5 werkdagen
130 €130,-

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
-Optimale bescherming – UPF 50+ stoffen en een hogere kraag op de rug om je te beschermen tegen UV-stralen
-Licht en ademend – Geperforeerd materiaal aan de voorkant voor maximale ventilatie
-Comfortabele pasvorm – Stretchmouwen met onafgewerkte randen voor een naadloze, strakke fit
-Handige opbergruimte – 3 achterzakken + een extra veiligheidszak met rits
-Blijft perfect zitten – Elastiek in de taille houdt de jersey op zijn plaats, ook met volle zakken
-Gemakkelijke ventilatie – YKK® Vislon®-ritssluiting over de hele lengte


Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Zomer - lente
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli vortice jersey fietsshirt korte mouw groen heren Castelli vortice jersey fietsshirt korte mouw groen heren (4525016-460)

De Castelli vortice jersey, gebaseerd op de competizione 3, is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties. Of je nu traint, deelneemt aan snelle groepsritten of een wedstrijd rijdt, deze jersey biedt de perfecte balans tussen aerodynamica en bewegingsvrijheid. De Vortice Jersey is dé jersey die je keer op keer uit de kast pakt. Comfort, snelheid en stijl in één. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Gobik Hyder fietsshirt lange mouw fractus dames Gobik Hyder fietsshirt lange mouw fractus dames (10-01-081-004)

Het Gobik Hyder fietsshirt lange mouw is perfect voor frisse lentedagen en herfsttrainingen. De lichte, ademende stof met microfleece binnenkant houdt je warm zonder oververhitting. De aansluitende pasvorm biedt ruimte voor een ondershirt, en mesh onder de armen zorgt voor ventilatie. De trui heeft drie achterzakken (twee met GRS) en een zijzak van mesh. Afgewerkt met laser-cut manchetten, een verborgen rits en reflecterende details voor extra zichtbaarheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€87,95

 (incl. BTW)

Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey zwart Unisex  Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey zwart Unisex (0264-BLK)

De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.

Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven. De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.

De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€144,95

 (incl. BTW)

Castelli Fly Jersey lange mouw light black dames 10% Korting Castelli Fly Jersey lange mouw light black dames (4523545-085)

De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is. De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht. Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos Mille GT lange mouw jersey S11 rusty brown heren Assos Mille GT lange mouw jersey S11 rusty brown heren (11.24.374.3N)

Ontdek de Assos MILLE GT Lange mouw Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Beschermend. De MILLE GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in de warmste en zonnigste omstandigheden. Met een combinatie van ultralichte en extreem ademende materialen biedt deze jersey ongeëvenaard comfort en bescherming tegen UV-straling dankzij de lange mouwen met UPF 50+.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€155,-

 (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS W Light korte mouw fietsshirt zwart dames 12% Korting Castelli Perfetto RoS W Light korte mouw fietsshirt zwart dames (4519537-085)

De Castelli Perfetto RoS W Light is ontstaan uit de vraag naar een lichtere gabba die ook op hete dagen gedragen kon worden. De Perfetto light is dankzij de dunnere stof nog lichter en heel makkelijk achter in je fietsshirt op te bergen. Bescherming tegen de regen en het ademend vermogen zijn in deze Rain or Shine uitvoering ook aanzienlijk verbeterd. Eigenlijk lijkt de Perfetto RoS light meer op een Perfetto vest met mouwen, waardoor hij perfect is voor gebruik in het voor- en najaar. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli upf jersey fietsshirt lange mouw grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.