
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen.
Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Mix van merinowol en polyester
- Winddichte ripstop-materiaal op de borst en schouders
- Vier achterzakken (waarvan één met rits)
- Elastische siliconen gripper op de achterkant houdt het shirt op zijn plaats
- Reflecterende details
Materiaal:
Body: 80% Polyester - gerecycled, 20% Merino wol
Bovenkant voorkant: 100% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Castelli Espresso Fietsshirt lange mouw heeft een hoog ademend vermogen en voert transpiratievocht goed af.
Het heeft een volledige ritssluiting waardoor je het shirt gemakkelijk aan- en uittrekt.
Aan de achterkant is hij voorzien van drie steekzakken, waarin je eenvoudig wat kleine accessoires kan meenemen.
De achterkant is iets langer dan de voorkant, zodat je rug ook in fietshouding goed bedekt blijft.
Door de nauwsluitende, aerodynamische pasvorm zit dit hoogwaardige shirt perfect en heb je optimale bewegingsvrijheid.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Solaris Top is bedoeld voor de de dagen waarop je je niet warm hoeft te kleden en het weer niet wisselvallig is maar de lucht strak blauw is, Het fietsshirt geeft je een veel vrijer gevoel. Het shirt is zo uitgekleed dat de strikt noodzakelijke onderdelen overbleven en we hebben zelfs het elastiek uit de gripper weggelaten, zodat er niets knelt. Kortom een fietsshirt met een enorm hoog comfortgehalte. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde shirt met korte mouwen tot nu toe. Verfijnde, op het lichaam afgestemde panelen en een nieuw ontwikkelde stof, in een pasvorm die geschikt is voor specifieke training of lange duur.
€249,95
€199,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€137,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
De Craft Essence fietsshirt roze dames garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€34,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Het Assos Equipe RS S11 fietsshirt korte mouw is het WorldTour-raceshirt met korte mouwen en heeft nu een aerodynamischere pasvorm op de armen, koelt en ademt overal beter en weegt minder. In de mouwen van de EQUIPE RS S11 zit een gloednieuwe stof, die lichter is dan het eerdere textiel in de mouwen zonder in te boeten op de compressieve pasvorm als een tweede huid. Ook de textuur van het nieuwe materiaal levert aerodynamische winst op in agressieve rijhoudingen, dankzij minder weerstand aan de voorkant van het lichaam. De body van miniCheck Tex is dezelfde als de voorganger met ultralicht, uitstekend ademend comfort en nauwsluitende en elastische ondersteuning. Het is verankerd op de achterzoom met de nieuwe PILtec Plug-In-technologie, gecombineerd met de ultralichte strook stof met siliconen microdots voor een stabiele pasvorm tijdens het klimmen, sprinten of in de bochten, ook als het nat is.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.