Uitverkoop
Het Craft Belle glow mouwloos fietsshirt paars dames is voor wie vaak en met volle snelheid op de fiets zit en dan ook graag een beetje wil opvallen.
De reflecterende details op borst en rug maken je extra zichtbaar zodat je gezien wordt.
Gemaakt van technische materialen met veel stretch die zorgen voor een comfortabele pasvorm, het doeltreffend vochttransport en een goed koeleffect zorgt laat je optimaal presteren.
Dankzij de siliconenprint op de onderrug blijft het shirt op zijn plaats zitten.
Het shirt beschikt over twee achterzakken, in een zak zit een opening voor een snoertje van je koptelefoon.
€69,95
€49,-Je bespaart €20,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Empress korte mouw fietsshirt paars dames
Eigenschappen:
- Zeer geschikt voor gebruik op warme dagen
- Het materiaal biedt actieve koeling
- Zeer comfortabel door ergonomische pasvorm en elastisch materiaal
- Biedt extra zichtbaarheid door reflecterende details
- Heeft een mouwloos ontwerp
materiaalsamenstelling:
Fabric 1: 91% Polyester 9% Elastane
Fabric 2: 81%, Polyester, 19% Elastane
Fabric 3: 100% Polyeste
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw zwart dames
(4522545-085)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€180,-
€149,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
14% Korting
Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt lange mouw heren
(10-01-100-003)
Het Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt is ideaal voor koele temperaturen en overgangsseizoenen zoals lente en herfst, waar je behoefte hebt aan een kledingstuk dat thermisch comfort biedt zonder oververhit te raken. Dit veelzijdige shirt biedt uitstekende thermoregulatie en een ultra-stretch pasvorm, zodat het gemakkelijk met andere lagen te combineren is en perfect aansluit op het lichaam. Dankzij het zorgvuldig gekozen materiaalgewicht biedt het een middelmatige isolatie, snelle droging en optimale ventilatie, waardoor het binnenin warm blijft zonder te benauwen. In deze nieuwe versie is het draagcomfort verhoogd door minder naden, vernieuwde manchetten en een voorste tailleband met thermisch gesealde afwerking.
€104,95
€89,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
16% Korting
Fusion Cycling Jersey zwart heren
(1055-BLK)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Fly Jersey lange mouw zwart heren
(4523511-085)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
20% Korting
Castelli Fantasia jersey korte mouw wit dames
(4525051-001)
De Fantasia Jersey combineert een opvallend design met functionele prestaties. Gebaseerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een uitstekende pasvorm en optimale ventilatie, zodat je koel en comfortabel blijft tijdens elke rit. De Fantasia Jersey biedt de technische voordelen van een wedstrijdjersey, maar met een iets lossere pasvorm en een opvallende grafische print waarmee je stijlvol voor de dag komt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€71,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey wit Unisex
(0264-MGN)
De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.
Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven.
De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.
De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Craft Belle glow mouwloos fietsshirt paars dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.