
Het Gobik Hyder Blend Fairway fietsshirt is perfect voor dagelijkse trainingen en ritten bij koelere temperaturen, ideaal voor tussenseizoenen zoals lente en herfst.
Dit shirt kan gecombineerd worden met een vest of als tweede laag onder een winterjas worden gedragen. De Hyder combineert stevige stoffen op strategische plekken voor uitstekende elasticiteit zonder bewegingsvrijheid te beperken.
De aerodynamische pasvorm sluit mooi aan, met voldoende ruimte voor een baselayer op koudere dagen. Meshpanelen onder de armen zorgen voor extra ventilatie en voeren overtollige warmte af.
De lichtgewicht, flexibele mouwen met laser-gesneden manchetten verminderen windweerstand en passen moeiteloos onder een jas.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Gebruikstemperatuur: 8-16 °C
- Gewicht: 230 gram
- Pasvorm: Perfect fit
Materiaal:
- 73% PES, 27% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Dyora RS Aero fietsshirt korte mouw is een vrouwen race shirt dat specifiek aerodynamisch ontworpen is. Het fietsshirt is speciaal ontworpen als race shirt met de WorldTour geteste technologie, eersteklas afwerking en een compromisloze aerodynamische pasvorm. Een doelgerichte mix van gepatenteerde stoffen die een zacht samendrukkende, aerodynamische omhulsel over het bovenlichaam creëren. De raw cut mouwen en getapete, gelijmde zomen en rits zorgen ervoor dat de randen van het shirt geen windvangende overgangsribbels vormen naar de passerende lucht. Het shirt geeft u een wedstrijd klaar gevoel wanneer u op de fiets stapt, of het nu een interval of gewoon rondje rijden is.
€179,95
€109,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GT Jersey S11 Ultralicht, Ademend & Comfortabel. De Assos MILLE GT Jersey S11 is de ultieme keuze voor lange ritten in warme omstandigheden. Als de lichtste en meest ademende jersey in de MILLE GT-serie, biedt dit model maximaal comfort en prestaties tijdens intensieve zomerritten. Dankzij de combinatie van AirCell en Stabilizer V11 zorgt deze jersey voor een optimale ventilatie, sneldrogende eigenschappen en een gestroomlijnde pasvorm. De frictieloze, raw-cut mouwen en de verbeterde regularFit maken deze jersey perfect voor endurance-ritten en dagelijks gebruik.
(incl. BTW)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€59,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar.
Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming.
Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt. De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.
€84,95
€72,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Gobik Hyder Blend Fairway fietsshirt lange mouw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.