
De Assos winter fietsmuts is een cirkelvormige naadloze, isolerende fietsmuts.
De dubbelgebreide lagen zorgen voor warmte en ademend vermogen.
Daarnaast is hierdoor de muts beter geschikt voor lang haar.
€49,95
€45,95Je bespaart €4,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaal:
84% Polypropyleen 8% Polyamide 8% Polyurethaan-elastomeer
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos winter Ultraz face mask P1 biedt ultieme Bescherming tegen Extreme Kou. De Assos winter Ultraz face mask P1 is ontworpen om je in de koudste en meest extreme winteromstandigheden optimaal te beschermen. Met een geavanceerde dubbele laags isolatie biedt deze face mask uitzonderlijke warmte en ademend vermogen, waardoor je droog en comfortabel blijft, zelfs bij extreme kou. De nieuwe Ultraz P1 is nu nog ademender en droger dan zijn voorganger, wat hem ideaal maakt voor ijskoude omstandigheden waarbij elke binnenkomende vochtigheid je rit kan beëindigen. In vergelijking met de Winter Face Mask verdubbelt de Ultraz het warmtebehoud door de twee isolatielagen, wat zorgt voor een uitstekende thermoregulatie in de koudste klimaten. Het zachte en uiterst elastische materiaal omhult je hoofd, gezicht en nek zonder beperkende druk of ongemak.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Castelli Bandana is gemaakt met een techniek die het zweet naar de achterkant van het hoofd geleid zodat het niet in uw ogen druppelt. Deze zweetband is zeer licht en zacht en erg comfortabel.
€26,95
€23,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
De Castelli Difesa 2 cap helmmuts is gemaakt om de meest extreme condities veel dragelijker te laten voelen. Met volledige wind bescherming aan de bovenkant van het hoofd en volledig dekkende oorflappen. Catelli heeft de Difesa 2 een traditioneel fietsontwerp gegeven, waardoor deze uitstekend is bij regenachtige én droge omstandigheden.
€49,95
€41,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Castelli Summer headband hoofdband zwart heren is een hoofdband om onder de helm te dragen in de zomer. De hoofdband zorgt ervoor dat het vocht beter opgenomen en afgevoerd wordt. Hierdoor zul je minder last hebben van zweet dat in je ogen druppelt.
€19,95
€17,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De Sealskinz Windproof skull cap helmmuts wordt gebruikt voor onder een helm. De microfleece liner zorgt voor comfort en warmte. De muts is winddicht en ademend. Daarnaast beschikt de muts over geperforeerde oor beschermers, om het gehoor te bevorderen.
€29,95
€26,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
In erg koude omstandigheden moet jij ook je gezicht goed beschermen en warm houden. En dat is precies waar deze Craft Extreme 2.0 Face Protector zwart geschikt voor is.
Het is een soort bivakmuts, maar dan van thermisch materiaal wat je gezicht lekker warm houdt.
Het materiaal voelt overigens vrij dun aan, maar dat is juist de grote kracht van deze active extreme 2.0 thermo bivakmuts.
€24,95
€17,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Mutsen en petten > Assos winter fietsmuts zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.