16% Korting
De Castelli Difesa 2 cap helmmuts is gemaakt om de meest extreme condities veel dragelijker te laten voelen.
Met volledige wind bescherming aan de bovenkant van het hoofd en volledig dekkende oorflappen.
Catelli heeft de Difesa 2 een traditioneel fietsontwerp gegeven, waardoor deze uitstekend is bij regenachtige én droge omstandigheden.
€49,95
€41,95Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gore Windstopper stof voor bescherming tegen het weer
- Thermoflex oorflappen voor warmte
- Reflecterende details op de zijkant en achterkant
- Maten: UNI
Materiaal:
Hoofd materiaal: 100% polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Viso Face Mask zwart unisex
(4512548-010)
De Castelli Viso Face Mask beschermt uw gezicht en oren en verwarmt de lucht voordat deze uw longen bereikt.
Het masker is gemaakt van Windstopper X-Fast 2 materiaal, dat de wind tegenhoudt, en Warmer materiaal voor warmte en comfort.
Er is een uitsparing voor de neus.
Let op: Om hygiënische redenen zijn gezichtsmaskers, zelfs ongebruikt, volledig uitgesloten van ruilen of retourneren.
€29,95
€26,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
24% Korting
Craft Essence Bike cap zwart
(1909007-999000)
De Craft Essence Bike cap is een klassieke en functionele fietspet gemaakt van gerecycled polyester.
Met ergonomisch ontwerp voor optimale pasvorm.
€24,95
€18,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft Active Extreme X Wind muts zwart unisex
(1909695-999985)
De Craft Active Extreme X Wind is een dunne, nauwsluitende muts. De muts is voorzien met mesh-panelen en een uitstekend lichaamstemperatuurmanagement. De muts heeft een dunne, lichtgewicht en elastische stof die in een kanaal is gebreid om lucht vast te houden en warmte te bieden. De Coolmax-Air-vezel tegen de huid verbetert koeling en vochttransport. De mesh-inzetstukken zorgen voor verbeterde ventilatie waar dit het meest nodig is. Dit product is gemaakt met SeaQual-polyester dat is gemaakt van gerecycled plastic uit de oceaan.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
9% Korting
Craft Core Essence Thermal muts blauw
(1909932-396000)
De Craft Core essence thermische muts is een lichtgewicht trainingsmuts gemaakt van gerecycled geborstelde materialen. Deze ventilerende muts zorgt voor optimale warmte en comfort. ptimale warmte.
€21,95
€19,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
12% Korting
Castelli Pro thermal skully zwart
(4520542-085)
De Castelli Pro thermal skully is gemaakt voor warmte met een uitstekende voering. Deze helmvoering is eenvoudig en heeft een raw-cut rand, zodat de riemen van de helm niet verhinderd worden. Onder de helm is de hoeveelheid geminimaliseerd en de thermoflex stof is vocht afvoerend en verrassend warm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€24,95
€21,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
8% Korting
Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie zwart
(13100032-0001)
De waterdichte Sealskinz Cold Weather Cable knit beanie is zeer comfortabel goed isolerend en super licht van gewicht. De muts is voorzien van een wind- en waterdicht membraan om je te beschermen in de natste en meest winderige omstandigheden. De microfleece voering zorgt voor warmte en helpt bij het afvoeren van vocht en zweet. Ideaal voor dagelijks of avontuurlijk gebruik in koude weersomstandigheden.
€34,95
€31,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Mutsen en petten > Castelli Difesa 2 cap helmmuts zwart/rood
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.