16% Korting
De Craft Active Extreme X Balaclava is een dunne, nauwsluitende gezichtswarmer.
De gezichtswarmer is voorzien met mesh-panelen en een uitstekend lichaamstemperatuurmanagement.
De gezichtswarmer heeft een dunne, lichtgewicht en elastische stof die in een kanaal is gebreid om lucht vast te houden en warmte te bieden.
De Coolmax-Air-vezel tegen de huid verbetert koeling en vochttransport. De mesh-inzetstukken zorgen voor verbeterde ventilatie waar dit het meest nodig is.
Dit product is gemaakt met SeaQual-polyester dat is gemaakt van gerecycled plastic uit de oceaan.
€29,95
€24,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Gerecycleerde stoffen
- Supertight fit-Thin
- Lichtgewicht
- Elastische stof
- Flatlock naden die de lichaamsbewegingen volgen
- Dit product is gemaakt met SeaQual polyester dat wordt geproduceerd uit gerecycled plastic uit de oceaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
6% Korting
Assos winter Ultraz face mask P1 black serie unisex
(P13.72.763.18)
De Assos winter Ultraz face mask P1 biedt ultieme Bescherming tegen Extreme Kou. De Assos winter Ultraz face mask P1 is ontworpen om je in de koudste en meest extreme winteromstandigheden optimaal te beschermen. Met een geavanceerde dubbele laags isolatie biedt deze face mask uitzonderlijke warmte en ademend vermogen, waardoor je droog en comfortabel blijft, zelfs bij extreme kou. De nieuwe Ultraz P1 is nu nog ademender en droger dan zijn voorganger, wat hem ideaal maakt voor ijskoude omstandigheden waarbij elke binnenkomende vochtigheid je rit kan beëindigen. In vergelijking met de Winter Face Mask verdubbelt de Ultraz het warmtebehoud door de twee isolatielagen, wat zorgt voor een uitstekende thermoregulatie in de koudste klimaten. Het zachte en uiterst elastische materiaal omhult je hoofd, gezicht en nek zonder beperkende druk of ongemak.
€99,95
€93,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Assos spring fall hoofdband zwart
(P13.74.730.18)
De Assos spring fall hoofdband biedt een ichte isolatie voor oren en voorhoofd die droog comfort op de voorgrond plaatst tijdens het fietsen in het schouderseizoen. In de lente en de herfst komt een beetje isolatie veel meer van pas dan je zou denken, vooral tijdens zware inspanningen zoals heuvelherhalingen of wedstrijden. Een licht geïsoleerde hoofdband houdt je oren en voorhoofd beschermd tegen kou en wind, terwijl je lichaam op natuurlijke wijze de temperatuur reguleert via de blootgestelde kruin van het hoofd.
(incl. BTW)
13% Korting
Sealskinz Cley Cold Weather beanie geel
(13100031-0017)
De gewatteerde Sealskinz Cold Weather beanie is perfect voor gebruik in koude en natte omstandigheden. De muts is waterdicht en houdt je hoofd goed droog, ook tijdens een flinke regenbui. De binnenkant is gevoerd met micro fleece wat zeer zacht aanvoelt en zorgt voor een goede vochtregulatie. Door zijn stijlvolle look kan hij ook prima als casual muts gedragen worden.
€37,95
€32,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Sealskinz Cley Cold Weather beanie olive unisex
(13100031-0003)
De gewatteerde Sealskinz Cold Weather beanie is perfect voor gebruik in koude en natte omstandigheden. De muts is waterdicht en houdt je hoofd goed droog, ook tijdens een flinke regenbui. De binnenkant is gevoerd met micro fleece wat zeer zacht aanvoelt en zorgt voor een goede vochtregulatie. Door zijn stijlvolle look kan hij ook prima als casual muts gedragen worden.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Merino nek warmer zwart unisex
(4524535-085)
Ontdek de Castelli Merino nek warmer unisex. Zachte merinowolmix voor warmte en vlakke naden voor comfort.
€29,95
€26,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
33% Korting
Assos Ultraz Face mask winter zwart
(P13.72.735.18)
Altijd goed voorbereid zijn voor de meest koude winterritten is het idee achter de Assos Face mask ultraz winter zwart. Wanneer anderen besluiten om niet de weg op te gaan, zijn we ervan overtuigd dat je met deze Assos uitrusting de hele winter door zult gaan. Het hoogwaardige Assosoire gezichtsmasker is gemaakt om uw hoofd te beschermen tegen de koudste temperaturen. De stof waarvan de muts gemaakt voelt comfortabel aan en beschikt over een goed ademend vermogen. Voor extra bescherming is de nek gemaakt van een drielaags thermo-stof.
€89,95
€59,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Mutsen en petten > Craft Active Extreme X Balaclava
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.