10% Korting
De Sealskinz Windproof skull cap helmmuts wordt gebruikt voor onder een helm.
De microfleece liner zorgt voor comfort en warmte.
De muts is winddicht en ademend.
Daarnaast beschikt de muts over geperforeerde oor beschermers, om het gehoor te bevorderen.
€29,95
€26,95Je bespaart €3,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichtgewicht
- Waterdicht
- Duurzaam
- Warm
- Ademend
- Ook geschikt voor onder een helm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Difesa thermal cap helmmuts zwart
(4518534-010)
De Castelli Difesa thermal cap heeft in tegenstelling tot de Difesa 2 geen winddichte beschermlaag. Dit klinkt misschien niet als een voordeel maar hierdoor beschikt de Defesa Thermal cap wel over een veel beter ademend vermogen en vochtafvoer. Bij intensieve inspanningen in koele tot koude omstandigheden heb je hier veel meer aan dan een winddichte laag. Het gedeelte over de oren en in de nek is gemaakt van een mengsel met gebreide wol.
€50,-
€44,95Je bespaart €5,05 (incl. BTW)
24% Korting
Craft Essence Bike cap zwart
(1909007-999000)
De Craft Essence Bike cap is een klassieke en functionele fietspet gemaakt van gerecycled polyester.
Met ergonomisch ontwerp voor optimale pasvorm.
€24,95
€18,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Difesa 2 cap helmmuts zwart/rood
(4517558-010)
De Castelli Difesa 2 cap helmmuts is gemaakt om de meest extreme condities veel dragelijker te laten voelen. Met volledige wind bescherming aan de bovenkant van het hoofd en volledig dekkende oorflappen. Catelli heeft de Difesa 2 een traditioneel fietsontwerp gegeven, waardoor deze uitstekend is bij regenachtige én droge omstandigheden.
€49,95
€41,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Assos Neck foil EVO nek beschermer Black Series
(P13.80.835.18)
Een van de meest onmisbare accessoires voor het hele jaar door, de Assos nek beschermer UV-bestendig. Het accesoire biedt extra isolatie voor in het voor- en najaar. Hij wordt over de mond en de oren omhoog getrokken tijdens fdalingen. Opgevouwen op zichzelf maakt het de perfecte hoge hoofdband om UV-stralen tegen te houden en te voorkomen dat het zweet je zicht vertroebelt.
(incl. BTW)
10% Korting
Castelli Windstopper Balaclava gezichtsbeschermer zwart unisex
(4511555-010)
Deze Castelli Windstopper Balaclava gezichtsbeschermer past goed onder je helm en houdt je warm in de winter.
Het gebruikte Warmer-fleecemateriaal voelt heerlijk zacht aan en zorgt voor een uitstekende vochtafvoer.
Dankzij de elastische gezichtsopening kun je de Balaclava op veel verschillende manieren dragen, bijvoorbeeld over mond en neus, alleen over de mond of onder de kin.
Let op: Om hygiënische redenen zijn gezichtsmaskers, zelfs ongebruikt, volledig uitgesloten van ruilen of retourneren.
€39,95
€35,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
Fusion Headband zwart
(0072-BLK)
De Fusion Headband is een brede en comfortabele hoofdband voor zowel mannen als vrouwen.
Je zult nooit koud en vochtig worden, tijdens of na activiteit, omdat het speciale materiaal van de hoofdband zorgt voor effectief zweettransport.
En met zijn grote rekbaarheid zit de hoofdband goed en blijft op zijn plaats.
3M reflecterende transfer in de nek zorgt voor meer zichtbaarheid.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Mutsen en petten > Sealskinz Trunch Windproof all weather fiets cap blue unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.