Uitverkoop
Aerodynamische elastische Castelli Lycra overschoenen zwart heren 10534-010 voor in het voor- en najaar.
Deze overschoen van Castelli is gemaakt uit innovatief Silicone Coated Lycra materiaal, voor bescherming tegen wind, vuil en kou.
Gemaakt met een mooi wordmark Castelli logo en een zachte binnenvoering.
Deze schoen is aerodynamisch en heeft een krachtig YKK rits aan de achterzijde, sluit mooi aan op iedere fietsschoen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€34,95
€24,50Je bespaart €10,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Lycra overschoenen zwart heren 10534-010
Aerodynamische elastische overschoenen voor in het voor- en najaar. Deze overschoen van Castelli is gemaakt uit innovatief Silicone Coated Lycra materiaal, voor bescherming tegen wind, vuil en kou. Gemaakt met een mooi wordmark Castelli logo en een zachte binnenvoering. Deze schoen is aerodynamisch en heeft een krachtig YKK rits aan de achterzijde, sluit mooi aan op iedere fietsschoen.
Eigenschappen:
- Bescherming tegen wind, vuil en kou
- Sillicone Coated Lycra
- Zachte binnenvoering
- Sillicone elastiekband aan de bovenkant
- Castelli wordmark logo
- Sterke YKK rits
- Maten: S-2XL
Maattabel (europese schoenmaat):
Small: 39 - 40
Medium: 41 - 42
Large: 43 - 44
XL: 45 - 46
XXL: 47 - 48
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Sealskinz Hempton All weather fiets overschoen grijs
(15100041-0000)
De All weather overschoen is een robuuste en duurzame overschoen, gemaakt voor de beste prestaties. Gemaakt van nauwsluitend, waterafstotend neopreen met extra Kevlar versterkingen in de teen- en hielzone. De overschoenen zijn slijtvast en daardoor ideaal voor wegfietsers. Ontwikkeld met reflectieve elementen voor extra zichtbaarheid bij weersomstandigheden met weinig licht.
€59,95
€53,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Intenso UL overschoenen geel heren
(4520538-032)
De Castelli Intenso UL overschoenen is de beste keuze van Castelli voor de koude en frisse dagen. De CORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER stof zorgt ervoor dat de warmte binnen blijft, de wind tegengehouden word en door het ademende vermogen kan het vocht makkelijk ontsnappen. Het neopreen paneel zorgt voor de perfecte pasvorm en maakt deze schoen extreem comfortabel en makkelijk aan te trekken. Hallo comfort en warmte, tot ziens kouden voeten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€69,95
€41,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
8% Korting
GripGrab Easy-On teensokken
(2005)
De GripGrab Easy-On teensokken zijn gemaakt van winddicht en waterafstotend materiaal om je tenen van extra warmte te voorzien in koeler weer. Ze zijn gemakkelijk aan- en uit te trekken, waardoor ze ideaal zijn voor triathlon. Geschikt voor de meeste soorten pedaalsystemen.
€24,95
€22,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
11% Korting
BBB overschoenen Multiflex zwart
(2989732702-BWS-27)
De BBB overschoenen Multiflex bieden uitstekende bescherming tegen regen en wind, ongeacht het type schoen dat je draagt. Ze zijn gemaakt van een geavanceerd gecoat materiaal dat maximale waterbestendigheid, duurzaamheid en flexibiliteit garandeert. De getapete naden zorgen ervoor dat deze overschoenen volledig wind- en waterdicht zijn, terwijl de microfleece binnenkant ultiem comfort en flexibiliteit biedt.
€34,95
€30,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
16% Korting
Assos GT Ultraz winter booties EVO overschoen black serie unisex
(P13.62.766.18)
De Assos GT Ultraz winter booties EVO overschoen geeft maximale Bescherming en Warmte in Koude Winteromstandigheden. Er je wintertraining niet compleet zonder een extra laag bescherming? Maak je winterritten compleet met de Assos GT Ultraz schoenoverzolen. Deze aerodynamische schoenoverzolen zijn speciaal ontworpen om je voeten te beschermen tegen regen en kou, met een geavanceerde waterdichte bescherming en verbeterde isolatie. In vergelijking met de vorige RS Rain Bootie bieden de GT Ultraz een nog betere elastische pasvorm en een verfijndere aerodynamica, waardoor ze naadloos aansluiten als een tweede huid en ongewenste contact met je crankset voorkomen. Het vernieuwde materiaal is warmer en verhoogt de thermoregulerende eigenschappen, zelfs tijdens natte omstandigheden, waardoor je voeten droog en comfortabel blijven.
€109,95
€91,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Sealskinz Hempton All weather fiets overschoen Hi Vis Yellow
(15100041-0007)
De All weather overschoen is een robuuste en duurzame overschoen, gemaakt voor de beste prestaties. Gemaakt van nauwsluitend, waterafstotend neopreen met extra Kevlar versterkingen in de teen- en hielzone. De overschoenen zijn slijtvast en daardoor ideaal voor wegfietsers. Ontwikkeld met reflectieve elementen voor extra zichtbaarheid bij weersomstandigheden met weinig licht.
€59,95
€53,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Overschoenen > Castelli Lycra overschoenen zwart heren 10534-010
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.