
Het doelgerichte ontwerp van de Castelli Perfetto Shoecover is, zoals dat van het hele Perfetto-gamma, inclusief de Gabba, gericht op prestatievermogen met een uitzonderlijk ademend vermogen en pasvorm.
Gecombineerd met een hoge mate van bescherming tegen opspattend water.
De shoecover die alles kan.
€89,95
€64,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Ontwikkeld met GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER Stretch Light-stof
- Constructie met beperkte naden
- Waterdichte YKK Vislon-rits
- Reflecterende snelsluiting aan de achterkant
- Slijtvaste stof aan de onderkant van de voet voor duurzaamheid
- Elastische siliconen gripper bovenaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Spring fall booties overschoenen zwart heeft een compleet nieuwe ergonomische design waardoor hij altijd strak blijft zitten en zo de aerodynamische prestaties verbeterd. Deze overschoen komt uit de ASSOSoires-collectie en is lichtgewicht, ademend en belichaamt de belangrijkste eigenschappen die je nodig hebt in het middenseizoen. Ze overbruggen de kloof tussen aero-overschoenen en warme winteroverschoenen met een winddichte en waterdichte materiaalmix.
€64,95
€57,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Castelli Fast Feet 2 TT Shoecover is de snelste bekleding voor uw voeten, voor de hoge snelheden van het tijdrijden. Deze overschoenen zijn afkomstig uit het Castelli 'Fast Feet' -project, en zijn speciaal ontworpen om er voor te zorgen dat jij de snelste tijden fietst. Deze uitvoerig geteste overschoenen zijn gemaakt van Lycra. Op het deel bij de schoen is een speciale coating van siliconen aangebracht. Dit zorgt voor minimale luchtweerstand tijdens het fietsen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€55,-
€48,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
De Castelli Aero Race overschoenen zijn voor de dagen dat je wind en regen buiten wilt houden zonder extra bulk. De dunne, rekbare stof vormt zich naar de schoen voor een perfecte, aerodynamische pasvorm terwijl wind en nattigheid worden tegengehouden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€70,-
€59,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
De All weather LED overschoen met open zool is een lichte hoogwaardige overschoen gemaakt voor de beste prestaties. Gemaakt van nauwsluitend, waterafstotend neopreen met extra Kevlar versterkingen in de teen- en hielzone. De overschoenen zijn slijtvast en daardoor ideaal voor wegfietsers. Ontwikkeld met een sterke LED in de hak en reflectieve details voor extra zichtbaarheid bij weinig licht en verschillende andere weersomstandigheden.
€66,95
€49,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De GripGrab RaceAero hi-vis overschoenen is een Lycra overschoen met een optimale efficiëntie in aerodynamica.
Naast het beschermen van de schoenen tegen opspattend water en vuil ziet de RaceAero er stijlvol uit.
Bruikbaar met alle pedaalsystemen.
De RaceAero hi-vis overschoen vergroot je veiligheid wanneer je in het donker en in de stad fietst.
Krijg de ultieme visuele aandacht in wedstrijden en veiligheidsvoordelen tijdens trainingsritten.
€26,95
€24,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De Assos RS spring/fall rain booties P1 overschoenen biedt Optimale Bescherming en Comfort bij Regenachtig Weer. Ben je op zoek naar de perfecte schoenoverzolen voor regenachtige ritten? De Assos RS Rain Booties bieden de ultieme oplossing. Ontworpen met een aerodynamisch profiel, deze schoenoverzolen zijn speciaal ontwikkeld om je voeten droog te houden, zelfs tijdens de zwaarste regenbuien. De geavanceerde waterdichte bescherming en verbeterde isolatie garanderen dat je voeten comfortabel en warm blijven, terwijl het elastische materiaal een pasvorm biedt die aanvoelt als een tweede huid. Deze nieuwe versie is warmer dan zijn voorganger en biedt uitstekende thermoregulatie, ongeacht de weersomstandigheden.
€104,95
€91,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Overschoenen > Castelli Perfetto shoecover overschoen zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.