
De All weather LED overschoen is een lichte hoogwaardige overschoen gemaakt voor de beste prestaties.
Gemaakt van nauwsluitend, waterafstotend neopreen met extra Kevlar versterkingen in de teen- en hielzone.
De overschoenen zijn slijtvast en daardoor ideaal voor wegfietsers.
Ontwikkeld met een sterke LED in de hak en reflectieve details voor extra zichtbaarheid bij weinig licht en verschillende andere weersomstandigheden.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Topkwaliteit overschoenen
- Waterdicht
- Geïntergreerde LED: 4 Lumen zichtbaar tot 500m afstand.
- Reflectieve details voor extra zichtbaarheid
- Vervangbare batterij: Lithium 3v CR2032, gebruiksduur tot 240 uur.
Materiaal:
- Enkellaags: 90% neopreen, 7% Nylon, 3% Kevlar.
Halo
Een krachtige led die in de hiel is geïntegreerd geeft 4 lumen licht en kan tot zo’n 500 meter afstand gezien worden. Ideaal op de weg of voor het woon-werkverkeer wanneer je goed zichtbaar moet zijn.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Spring fall booties overschoenen zwart heeft een compleet nieuwe ergonomische design waardoor hij altijd strak blijft zitten en zo de aerodynamische prestaties verbeterd. Deze overschoen komt uit de ASSOSoires-collectie en is lichtgewicht, ademend en belichaamt de belangrijkste eigenschappen die je nodig hebt in het middenseizoen. Ze overbruggen de kloof tussen aero-overschoenen en warme winteroverschoenen met een winddichte en waterdichte materiaalmix.
€64,95
€57,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Craft Bike Subz Bootie overschoen is een warme en waterdichte neopreen bootie met getapete naden die je voeten beschermt in echt koude en natte omstandigheden. De bootie is gemaakt van wind- en waterdicht 3 mm neopreen met PU-coating aan de bovenkant en geborstelde achterkant voor optimale isolatie. Bovendien zijn alle naden aan de binnenkant met waterdichte tape afgedekt om water buiten te houden.
€79,95
€54,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Entrata overschoenen zijn functioneel en eenvoudig. De overschoenen zijn voorzien van spat- en windbescherming en houden uw voeten lekker warm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€59,95
€38,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
De Castelli RoS 2 overschoen is ontworpen om te presteren. En de naam zegt het al, de overschoen is te gebruiken tijdens zonneschijn, natte wegen of motregen. Met een toegevoegd Polartec-paneel aan de voorzijde en 3-laags fleece-backed waterdichte zijpanelen, zult u nooit meer een dag missen vanwege uw voeten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Assos GT Ultraz winter booties EVO overschoen geeft maximale Bescherming en Warmte in Koude Winteromstandigheden. Er je wintertraining niet compleet zonder een extra laag bescherming? Maak je winterritten compleet met de Assos GT Ultraz schoenoverzolen. Deze aerodynamische schoenoverzolen zijn speciaal ontworpen om je voeten te beschermen tegen regen en kou, met een geavanceerde waterdichte bescherming en verbeterde isolatie. In vergelijking met de vorige RS Rain Bootie bieden de GT Ultraz een nog betere elastische pasvorm en een verfijndere aerodynamica, waardoor ze naadloos aansluiten als een tweede huid en ongewenste contact met je crankset voorkomen. Het vernieuwde materiaal is warmer en verhoogt de thermoregulerende eigenschappen, zelfs tijdens natte omstandigheden, waardoor je voeten droog en comfortabel blijven.
€109,95
€92,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Sealskinz Lightweight open sole halo overschoen zwart bieden een heerlijke warmte, zonder hierbij in te leveren op het gebied van ademend vermogen. Deze overschoenen maken jouw outfit op koude dagen helemaal compleet. De hiel en de tenen zijn versterkt, zodanig dat deze langer meegaan. De overschoenen zijn daarnaast uitgerust met een LED lamp op de hiel, voor een betere zichtbaarheid in het donker. Het aan- en uittrekken wordt vereenvoudigd met behulp van de stevige YKK ritssluiting. Dankzij de siliconen gripper in de boord zullen de overschoenen perfect aansluiten en niet afzakken.
€54,95
€41,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Overschoenen > Sealskinz All weather LED fiets overschoen zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.