Castelli SanRemo 3.0 Speed suit zwart heren 15000-010 2015  CA15000-010(2015) Uitverkoop

Castelli SanRemo 3.0 Speed suit zwart heren 15000-010 2015

CA15000-010(2015) | Schrijf de eerste review! 20585 20585 8055688057176

De Castelli SanRemo 3.0 Speed suit zwart heren 15000-010 2015 is samengesteld uit Body Paint bibshorts met een Aero Race 5.0 top voor extreme aerodynamische prestaties en totale comfort.

Uitgerust met onder andere een volledige rits en een voorkant zonder naden om de aerodynamica te verbeteren.

Het speedsuit biedt optimaal zitcomfort door de castelli progetto X2 Air zeem, deze biedt zeer veel luchtstroom.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€249,95

175 €175,-

Je bespaart €74,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli SanRemo 3.0 Speed suit zwart heren 15000-010 2015

De SanRemo 3.0 Speedsuit is samengesteld uit Body Paint bibshorts met een Aero Race 5.0 top voor extreme aerodynamische prestaties en totale comfort. Twee jaar terug was de sanremo 2.0 de snelste speedsuit, maar toen ontwikkelde castelli een snellere rug/schouder constructie bij de Aero race 5.0 jersey. Dit nieuwe model van de 2015 collectie is gemaakt met het nieuwste model van de Aero Race 5.0 jersey. Uitgerust met onder andere een volledige rits en een voorkant zonder naden om de aerodynamica te verbeteren. Dit speedsuit is naar onderzoek een van de snelste snelpakken ooit uitgevoerd voor het wielrennen. Het speedsuit biedt optimaal zitcomfort door de castelli progetto X2 Air zeem, deze biedt zeer veel luchtstroom. Het speedsuit sluit mooi aan op het lichaam en hierdoor geeft het een prachtige professionele uitstraling.

Eigenschappen:
- Castelli's Snelheid Research Unit gepatenteerde weg racing speedsuit
- Body Paint onderste gedeelte gecombineerd met Aero Race 5.0 bovenste gedeelte
- Lange rits met overlappende opening aan de voorkant
- 3 achterzakken met beperkte stretch om de zakken in plaats te houden
- Progetto X2 Air zitkussen voor het beroemde X2 comfort en verbeterde luchtcirculatie
- Waarschijnlijk de snelste kit ooit uitgevonden voor weg racing
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 255 g (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Geslacht Heren
  • Categorie Castelli zomer 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Sanremo RoS thermosuit rood/zwart heren 25% Korting Castelli Sanremo RoS thermosuit rood/zwart heren (4520500-622)

De Castelli Sanremo RoS thermosuit is een combinatie van de 2 best presterende producten van Castelli. Dit is een combinatie van de Castelli Perfetto RoS met lange mouwen en de Castelli Sorpasso RoS Bibtight. Doordat het pak uit 1 stuk bestaat ontbreekt er een “opening” in de taille blijft u warmer en voorkomt u dat er koude lucht binnenkomt. Daarnaast is er extra comfort toegevoegd door enkele lagen in de taille te verwijderen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€259,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Castelli Sanremo RC speedsuit korte mouw zwart heren 13% Korting Castelli Sanremo RC speedsuit korte mouw zwart heren (4523006-085)

In deze meest recente evolutie van het Castelli Sanremo RC speedsuit combineren we de Aero Race 6 Jersey met de Free Aero RC Bibshort. Dit racepak heeft de aero prestaties van een TT pak met alle comfort, functie en vochtregulatie van een jersey en bibshort die je nodig hebt voor de weg.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€259,95

€224,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Assos Equipe RS Rapidfire Chronosuit S11 wit heren Assos Equipe RS Rapidfire Chronosuit S11 wit heren (11.11.295.58)

Ontdek de Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 Maximale Aerodynamica voor Toptijden. De Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 is het ultieme skinsuit voor tijdrijders en baanwielrenners die op zoek zijn naar pure snelheid en prestatie. Ontwikkeld in samenwerking met Tudor Pro Cycling en de Zwitserse Wielerbond, is deze skinsuit verfijnd met de nieuwste aerodynamische technologieën en ultralichte materialen, zodat je iedere seconde winst kunt maximaliseren.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€490,-

 (incl. BTW)

Castelli Sanremo RoS thermosuit zwart heren 25% Korting Castelli Sanremo RoS thermosuit zwart heren (4520500-710)

De Castelli Sanremo RoS thermosuit is een combinatie van de 2 best presterende producten van Castelli. Dit is een combinatie van de Castelli Perfetto RoS met lange mouwen en de Castelli Sorpasso RoS Bibtight. Doordat het pak uit 1 stuk bestaat ontbreekt er een “opening” in de taille blijft u warmer en voorkomt u dat er koude lucht binnenkomt. Daarnaast is er extra comfort toegevoegd door enkele lagen in de taille te verwijderen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€349,95

€259,95

  Je bespaart €90,- (incl. BTW)

Castelli Body paint 4.X speedsuit lange mouw zwart heren 10% Korting Castelli Body paint 4.X speedsuit lange mouw zwart heren (4523007-010)

Dit Castelli Body Paint 4.X Speedsuit is ontworpen om de allersnelste te zijn tijdens je race tegen de klok en bied een geweldige pasvorm in de TT-houding. Ook beschikt het speedsuit over gladde materialen, minder naden, en lange pijpen met platte uiteinden en platte griptape om ze op hun plek te houden. De lange mouwen hebben een duimgat zodat ze niet omhoog kruipen. Op de achterkant is een windvrij venster voor het wedstrijdnummer. Ook is het speedsuit elastisch en luchtdoorlatend, in tegenstelling tot bij andere pakken in de markt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€240,-

€215,95

  Je bespaart €24,05 (incl. BTW)

Castelli BTW speedsuit korte mouw zwart heren 26% Korting Castelli BTW speedsuit korte mouw zwart heren (4522004-010)

Het Castelli BTW speedsuit is bedoeld voor die dagen en die wedstrijden waar je nooit afstapt van je 53x11 of 12, wanneer je soms in een greppel belandt of de grenzen van de wegvastheid opzoekt bij het aansnijden van bochten. Wanneer je all-in gaat en risico's neemt. Er is geavanceerd onderzoek gedaan om dit speedsuit samen te stellen, CFD-analyses, 3D-testmannequins, research en tests van verschillende stoffen, tal van tests in de windtunnel en dan de ultieme tests in de WorldTour. In het begin van het onderzoeksproject waren we klaar om aan comfort in te boeten ten voordele van snelheid, maar uiteindelijk wisten we volledig ademende en stretchy stoffen te behouden. Er is een beetje meer Lycra; je blijft dus iets minder droog, en de schouderstof is ook ietsje zwaarder. Er is ook geen Sanremo-opening aan de voorkant, zodat je plasstops een beetje lastiger worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€299,95

€219,95

  Je bespaart €80,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Speedsuits > Castelli SanRemo 3.0 Speed suit zwart heren 15000-010 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.