2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015  2XUWA1968BLK/BYD 27% Korting

2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015

2XUWA1968BLK/BYD | Schrijf de eerste review! 21999 21999

2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015 gebruikt compressie techniek voor maximale doorbloeding te krijgen.

Geeft een betere circulatie om vermoeidheid te verminderen en de kracht te vergroten.

De compressie stof bevordert de circulatie voor een betere zuurstofvoorziening van spieren en vermindert spiervermoeidheid en schade aan de spieren.

Gemaakt met platte naden voor het verminderen van irritatie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€109,90

79,95 €79,95

Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015

Met compressie techniek voor maximale doorbloeding te krijgen, de 2XU Compression Tights PWX FLEX gebruikt een stof om de grote spiergroepen te ondersteunen waardoor ze efficiënter werken.

Geeft een betere circulatie om vermoeidheid te verminderen en de kracht te vergroten. De compressie stof bevordert de circulatie voor een betere zuurstofvoorziening van spieren en vermindert spiervermoeidheid en schade aan de spieren. Gemaakt met platte naden voor het verminderen van irritatie.

De diepwerkende compressiekleding stimuleert de doorbloeding van de beenspieren. Dit heeft een positief effect op de hamstrings en verkleint de kans op blessures. De compressiebroeken geven uw benen en onderrug meer stabiliteit. Bovendien blijven spieren warmer door een betere doorbloeding. Het materiaal van de compressiekleding droogt snel en is voorzien van platte naden. Dit voorkomt schuren en wrijving. De zachte en elastische boord van de compressiekleding knelt uw bovenbenen niet af. Uw bovenbenen raken minder snel vermoeid en herstellen sneller na een wedstrijd of training. Compressiekleding draagt u tijdens een training of wedstrijd.

Eigenschappen:
- Grotere zuurstofvoorziening van het bloed voor sneller herstel
- Sneller spieren op te warmen pre-oefening
- Minder vermoeidheid door minder spier oscillatie
- Verminderde spierpijn
- Verminderde lange termijn overbelastingsletsels
- Groter vermogen
- Verhoogde proprioceptie - bewustwording van ledematen plaatsing voor behendigheid

Tip: Draag compressiekleding nog enkele uren na afloop voor een beter herstel. Combineer de compressiekleding met sportcompressiekousen voor een optimaal resultaat.

Materiaal: PWX FLEX

Materiaalsamenstelling: 80% Nylon en 20% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Broek lengte Lange broek
  • Pasvorm Strakke pasvorm (slim fit)
  • Compressie Compressie
  • Geslacht Dames
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek zwart dames 14% Korting Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek zwart dames (1913209-999000)

De Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek is een zeer functionele sportlegging op knielengte, gemaakt van opgeruwd, zacht gerecycled polyester en elastaan jersey met geweldig terugtrekkend vermogen.

Bovendien is deze legging voorzien van een brede tailleband met verstelbaar trekkoord voor een optimale pasvorm en comfort tijdens intensieve trainingen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€54,95

€46,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Craft Subz wind tights zwart heren 43% Korting Craft Subz wind tights zwart heren (1907710-999000)

De Craft Subz Wind Tights is een hoge kwaliteit lange hardloop tights. Deze tights zijn gemaakt van zeer zacht en rekbaar materiaal en hebben een geborstelde binnenkant. Hierdoor is de broek zeer geschikt voor koudere omstandigheden. De voorkant van de tights is voorzien van een 2-laags winddicht paneel dat je beschermt tegen de wind. Ook is de broek voorzien van een brede tailleband met aantrekkoord, een klein ritszakje en enkelritsen voor een goede pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€79,95

€44,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion Recharge Pants super black dames 10% Korting Fusion Recharge Pants super black dames (0289-DDB)

De Fusion Recharge Pants is een unieke, lichtgewicht vrijetijdsbroek voor wanneer je je extra goed en lekker wilt voelen.

Het technische materiaal geeft je een onbeschrijfelijke stretch, comfort en functionaliteit, verpakt in een klassiek design.

De flexibele broek beschermt tegen weer en wind van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd zodat je niet vochtig en koud wordt.

Tegelijkertijd ervaar je een unieke bewegingsvrijheid, alsof je niets aan hebt.

In de 2 zakken met ritssluiting kun je b.v. telefoon en andere spullen veilig opbergen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€119,95

€107,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft Advanced Essence trainingsbroek zwart heren 24% Korting Craft Advanced Essence trainingsbroek zwart heren (1908716-999000)

De Craft Advanced Essence Trainingsbroek is onze favoriete trainingsbroek. De broek is gemaakt van stretch polyester met toelopende pijpen. De elastische stof onderaan zorgt voor een optimale pasvorm. De broek is voorzien van twee verborgen zijzakken. De elastische tailleband met Craft-logo in de taille zorgt voor een optimaal draagcomfort.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

€52,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

2XU Refresh Recovery Compressie Tight Black/Nero Dames 10% Korting 2XU Refresh Recovery Compressie Tight Black/Nero Dames (WA4420B-BLK/NRO)

Ontdek de Refresh Recovery Compression Tights versneld Herstel na Intense Training of Wedstrijden Met extra stevige gegradueerde compressie om de spieren te stabiliseren en de bloedcirculatie te bevorderen voor sneller herstel, garanderen de Refresh Recovery Compression Tights frissere benen na een intensieve training of wedstrijd.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

2XU MCS Run Compressie tights zwart heren 7% Korting 2XU MCS Run Compressie tights zwart heren (MA5305b-BLK/BRF)

De 2XU MCS Run Compressie tights is een perfecte broek voor het hardlopen. Dankzij de trapsgewijze stamping technologie en de krachtige over-foot compression voor een betere doorbloeding en spierherstel. De broek is lichtgewicht maar erg sterk door het pwx materiaal waar de broek van gemaakt is. Deze tights zijn ideaal na een strenge training of wedstrijd om spierpijn en zwelling te verminderen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€129,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.