10% Korting
2XU compressie recovery lange broek zwart heren MA1959b gebruikt de nieuwste generatie PWX WEIGHT stof voor een grotere druk.
De compressie stof bevordert de circulatie (bloeds terugkeer) voor een betere zuurstofvoorziening van de spieren en vermindert spierschade + vermoeidheid.
Deze herstel compressie broek kan effectief worden gebruikt in zowel de warming-up fase als de cooling-down na het sporten.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU compressie recovery lange broek zwart heren MA1959b
2XU Recovery compressie lange broek heren gebruikt de nieuwste generatie PWX WEIGHT stof voor een grotere druk en vele voordelen in het herstel, door het verbeteren van de bloedsomloop en de afvoer van bloed lactaat voor sneller spierherstel. De compressie stof bevordert de circulatie (bloeds terugkeer) voor een betere zuurstofvoorziening van de spieren en vermindert spierschade + vermoeidheid.
Deze herstel compressie broek kan effectief worden gebruikt in zowel de warming-up fase als de cooling-down na het sporten. Het geeft de atleet onmiddellijk een goed gevoel. Extra krachtige cirkulaire geweven 105 D textiel. Het ultieme product in gegradueerde compressie voor maximale bloedcirculatie en herstel na training.
Eigenschappen:
- Krachtige PWX Weight 105D textiel en PWX Flex 70D cirkulair geweven textiel met 360 graden stretch voor maximaal spierondersteuning en bloedcirculatie.
- Maximaliseer prestaties op training en wedstrijd voor langere periodes terwijl u spiermoeheid en schade sterk vermindert.
- Vocht regulerend, ademend, antibacterieel en SPF50+ zon bescherming.
Geschikt voor:
- Recuperatie na training/ wedstrijd
- Actief herstel
- Non aerobe trainingen, gewichtheffen
- Gym, Fitness, crossfit"
Materiaal:
PWX WEIGHT
Material samenstelling:
80% Nylon and 20% Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft Advanced Essence Warm Wind 2 hardloopbroek lang zwart heren
(1914114-999000)
Met de Craft Advanced Essence Warm Wind 2 hardloopbroek lang ga je elke run vol vertrouwen tegemoet. Deze geavanceerde hardloopbroek biedt de perfecte balans tussen warmte, bescherming en bewegingsvrijheid ideaal voor trainingen in koude en winderige omstandigheden. De voorzijde is voorzien van een winddicht en waterafstotend paneel dat je beschermt tegen gure wind en lichte regen, terwijl de achterzijde bestaat uit elastisch en ademend materiaal voor optimale ventilatie. Zo blijf je warm zonder te oververhitten, zelfs tijdens intensieve sessies.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft PRO Hydro hardloopbroek lang zwart heren
(1915130-999000)
Ontdek de Craft Pro Hydro Hardloopbroek Lang geen excuses, alleen prestaties. De Craft Pro Hydro hardloopbroek lang is gemaakt voor de hardloper die zich niet laat tegenhouden door slecht weer. Regen, wind of kou? Jij loopt gewoon door. Deze broek biedt de perfecte combinatie van bescherming, comfort en performance.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Aero compression tights zwart heren
(MA7044B-BLK/SRF)
De 2XU Aero compression tights is ontworpen om oververhitting te voorkomen tijdens het hardlopen.
De Aero Compression Tights innovatieve HeiQ Smart Temp-technologie die dynamisch reageert op lichaamswarmte om je koel te houden als je loop verhit.
€114,95
€102,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
25% Korting
Craft PRO Hypervent hardloopbroek lang 2 Blauw dames
(1914602-387000)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloopbroek Lang 2 maximale prestaties en comfort. De Craft Pro Hypervent Hardloopbroek Lang 2 is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar ongeëvenaard comfort en optimale prestaties. Deze broek combineert een lichtgewicht en ademend ontwerp met technische functionaliteit, waardoor hij ideaal is voor zowel korte als lange runs.
€79,95
€59,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Power Recovery Compression hardloopbroek Black/Nero Dames
(WA4418B-BLK/NRO)
De 2XU Power Recovery Compression hardloopbroek helpen je de piek van de snelste tijd te bereiken. Dankzij de trapsgewijze stamping technologie en de krachtige over-foot compression voor een betere doorbloeding en spierherstel. Deze tights zijn ideaal na een strenge training of wedstrijd om spierpijn en zwelling te verminderen.
€149,99
€134,95Je bespaart €15,04 (incl. BTW)
14% Korting
2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek Zwart Reflecterend Dames
(WA6523B-BLK/BRF)
Ontdek de 2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek met de revolutionaire Muscle Containment Stamping (MCS) technologie is deze compressie tight ontwikkeld om de impact van hardlopen op de benen te begrijpen en te verminderen. Dit zorgt voor minder spierbeweging, minder schade en vermoeidheid, zodat je de beste run kunt maken.
€139,99
€119,95Je bespaart €20,04 (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU Compressie Recovery lange broek zwart heren MA1959b
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.