
De 2XU Compression Tights heren zwart/geel MA1967b is ademend en licht van gewicht en ondersteund de belangrijke spiergroepen.
Krachtige Invista LYCRA voor uitzonderlijke pasvorm, ondersteuning en herstel.
De De PWX FLEX stof levert optimale kracht en flexibiliteit. Flatlocknaden om schuren te verminderen voor meer comfort.
Koord taille voor een verstelbare, stevige pasvorm.
€109,90
€98,95Je bespaart €10,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Compression Tights heren zwart/geel MA1967b
De 2XU Compression Tights is ademend en licht van gewicht en ondersteund de belangrijke spiergroepen. Krachtige Invista LYCRA voor uitzonderlijke pasvorm, ondersteuning en herstel. De De PWX FLEX stof levert optimale kracht en flexibiliteit. Flatlocknaden om schuren te verminderen voor meer comfort. Koord taille voor een verstelbare, stevige pasvorm.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion C3 X-Long Tights (4cm extra beenlengte) met zijzakken is een unisex model en is gemaakt van C3 materiaal, waardoor de doorbloeding wordt gestimuleerd.
Een unieke 2 laagse stof waarvan het oppervlak van de binnenste laag is ontworpen om snel zweet en vocht weg van het lichaam te transporteren om vervolgens via de fijn gebreide buitenlaag afgevoerd te worden.
C3 stof helpt bij het ondersteunen van de spieren en vermindert spiertrillingen. Je voelt je minder vermoeid en minder spierpijn.
Deze hardlooptight zal niet afzakken. Ook tijdens natte en modderige omstandigheden blijft deze tight perfect zitten.
De zakken zijn makkelijk en groot genoeg om je telefoon of sportvoeding mee te nemen tijdens het hardlopen.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
(incl. BTW)
De Craft Advanced Essence tights 2 hardloopbroek is een zeer functionele trainingsbroek die gemaakt is van peached, uitzonderlijke zachte - gerecyclede polyester en elastaan - met een geweldige stretch. Daarnaast is deze trainingsbroek voorzien van een brede tailleband - met verstelbaar trekkoord - voor optimaal comfort en een uitstekende pasvorm, voor tijdens intensieve workouts.
€69,95
€54,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Het Craft ADV Essence 3/4 Hardloopbroek 2 staat voor maximale bewegingsvrijheid en comfort. Deze technisch geavanceerde hardlooptight biedt precies wat je nodig hebt tijdens intensieve trainingen of rustige kilometers in de buitenlucht: een perfecte balans tussen bewegingsvrijheid, ademend vermogen en ondersteuning.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De Fusion Recharge Pants is een unieke, lichtgewicht vrijetijdsbroek voor wanneer je je extra goed en lekker wilt voelen.
Het technische materiaal geeft je een onbeschrijfelijke stretch, comfort en functionaliteit, verpakt in een klassiek design.
De flexibele broek beschermt tegen weer en wind van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd zodat je niet vochtig en koud wordt.
Tegelijkertijd ervaar je een unieke bewegingsvrijheid, alsof je niets aan hebt.
In de 2 zakken met ritssluiting kun je b.v. telefoon en andere spullen veilig opbergen.
€119,95
€89,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Intense Compressed tights is een legging die uitstekende spierondersteuning en elasticiteit biedt. Deze trainingslegging biedt een uitstekende stretch- en herstelkracht voor optimale bewegingsvrijheid, pasvorm- en vormbehoud. De compressie in deze broek zorgt ervoor om de bloedcirculatie te bevorderen. De legging bevat ook een zak met rits voor een veilige opslag. In de taille zit een verstelbaar trekkoord.
€74,95
€58,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
De Odlo Essential Warm hardloopbroek houden je spieren warm en ben je extra goed beschermd tijdens de koudere dagen van het jaar. Deze hardloopbroek beschikt over de Power Stretch- en Ceramiwarm-technologie en dit zorgt ervoor dat je huid warm en droog blijft tijdnes de training. Daarnaast beschikt de broek voer een sterk ademend vermogen.
€64,95
€49,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU Compression Tights heren zwart/geel MA1967b
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.