
Ontdek de 2XU Core Compression hardloopbroek De Perfecte Trainingspartner
De 2XU Core Compression hardloopbroek zijn de ideale trainingspartner, of je nu in de sportschool bent, op het veld speelt, op het court staat of de straat opgaat.
€99,99
€89,95Je bespaart €10,04 incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Productdetails:
Compressie tights over de volledige lengte
PWX krachtig, lichtgewicht en flexibel compressiemateriaal
Elastische tailleband met trekkoord voor een verstelbare, veilige pasvorm
Gegradueerde compressie voor verbeterde bloedsomloop
Signature X-logo op de dij en kuit
Platte naden om schuren te verminderen
Dit kledingstuk bevat gerecycled garen
Atletische Tailleband
De elastische tailleband met trekkoord zorgt voor een verstelbare en veilige pasvorm.
Lichtgewicht & Flexibele Ondersteuning
Het krachtige, lichte PWX-materiaal met cirkelbreiwerk en 360-graden rek vermindert spierbeweging en schade, terwijl het flexibiliteit behoudt voor ultieme sportprestaties.
Matige Gegradueerde Compressie
Matige gegradueerde compressie bevordert de bloedcirculatie naar de spieren, wat de prestaties verbetert, het risico op blessures verlaagt en het herstel versnelt.
Snel Droog
Hoogwaardige en duurzame garens houden de huid koel en droog, zelfs tijdens intensieve activiteiten.
Fabrieksamenstelling:
Voorzijde - Gerecycled PWX 70D, 72% gerecycled nylon, 28% Lycra
Achterzijde - Gerecycled PWX 105D, 65% gerecycled nylon, 35% Lycra
Compressie Rating:
Matig: 20-23 mmhg*
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft ADV Essence Hot Pants 2 is een Korte elastische damesbroek ontworpen voor diverse sportactiviteiten.
€39,95
€32,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Ontdek de 2XU Core Compression hardloopsbroek De Perfecte Trainingspartner De 2XU Core Compression hardloopsbroek zijn de ideale trainingspartner, of je nu in de sportschool bent, op het veld speelt, op het court staat of de straat opgaat.
€99,99
€89,95Je bespaart €10,04 (incl. BTW)
De 2XU Power Recovery compressie tight zwart heren zijn wetenschappelijk ontwikkeld om te helpen bij de herstelfase van je training.
De 2XU power recovery tights zijn de ultieme compressie tights voor degenen die in de snelst mogelijke tijd weer naar hun piek willen.
Met graduele stempeltechnologie met compressie over de voet voor meer herstel. Goed herstel is essentieel voor elk trainingsregime om overbelastingsblessures te helpen voorkomen.
Lichtgewicht en krachtige PWX-stoffen zorgen ervoor dat het comfort behouden blijft terwijl de vitale spierondersteuning toch behouden blijft.
De vochtafvoerende garens helpen uw huid droog en koel te houden.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Tight is een perfecte legging om te hardlopen. De leggig is gemaakt van comfortabel polyester en elastaan. De legging heeft een grote buitenzak op de pijp. De V-vormige tailleband biedt een optimaal draagcomfort aan deze trainingslegging. De mesh panelen op de achterkant bieden een uitstekende ventilatie.
€54,95
€32,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
De Odlo Run Easy Warm hardloopbroek houden je spieren warm en ben je extra goed beschermd tijdens de koudere dagen van het jaar. Deze hardloopbroek beschikt over de Power Stretch- en Ceramiwarm-technologie en dit zorgt ervoor dat je huid warm en droog blijft tijdnes de training. Daarnaast beschikt de broek voer een sterk ademend vermogen.
€89,95
€61,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
Die Fusion C3 3/4 Tights ist die kürzere Version unserer vielseitigen, hochwertigen C3 Long Tight. Diese 3/4 Tights sind ideal zum Wandern, Laufen, Yoga, Fitness, Funktionstraining oder für einen entspannten Tag zu Hause. Ein einzigartiges 2-Lagen-Gewebe, dessen innere Schicht so konzipiert ist, dass Schweiß und Feuchtigkeit schnell vom Körper weg transportiert werden, um dann durch die fein gestrickte äußere Schicht abgeleitet zu werden. Das C3-Gewebe unterstützt die Muskeln und reduziert Muskelvibrationen. Sie fühlen sich weniger müde und haben weniger Muskelkater. Die Taschen sind einfach und groß genug, um Ihr Telefon oder Ihre Sporternährung beim Laufen zu transportieren.
€86,95
€77,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU Core Compression hardloopbroek Black/Silver Heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.