15% Korting
De 2XU Ignition Shield compression tights zijn een must-have voor elke hardloper bij koud weer.
Ze combineren een waterdicht stretch membraan met flexibele PWX Thermal stof om te beschermen tegen wind en regen.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU Ignition Shield compression tights
Geavanceerde waterdichte stretch membraanpanelen op de dijen zijn bestand tegen regen en buien, terwijl zachte geborstelde PWX Thermal stof op de onderbenen kleine luchtzakjes creëert die lichaamswarmte vasthouden. Een tailleband met trekkoord zorgt voor een goede pasvorm en een achterzak met rits biedt de mogelijkheid om pasjes, sleutels of je telefoon op te bergen tijdens het hardlopen zonder dat er iets uitpuilt. Lichtgewicht PWX-stof met circulair gebreide 360-graden stretch vermindert spierbewegingen en schade, terwijl de flexibiliteit behouden blijft voor ultieme atletische prestaties. Stevige, progressieve compressie bevordert de doorbloeding van de spieren, verbetert de prestaties, vermindert het risico op blessures en versnelt het herstel. Hoogwaardige, duurzame, vochtafvoerende garens gaan langer mee dan de concurrentie en houden de huid koel en droog. De kenmerkende reflecterende X-logo's op de dij en kuit zorgen voor 360 graden zichtbaarheid bij weinig licht.
Kenmerken:
- Lange compressie tight
- Dij 20k/20k waterdicht membraan
- Onderbeen PWX Thermal hoogwaardig, lichtgewicht en flexibel compressiemateriaal.
- Zachte geborstelde binnenkant voor warmte
- Gegradueerde compressie voor betere doorbloeding
- Tailleband met trekkoord voor een goede pasvorm
- Achterzak met rits voor veilige opslag zonder stoten
- Karakteristieke reflecterende X op dij en kuit
- Flatlocknaden om schuren te verminderen
- Vermindert spiervermoeidheid en spierpijn
- Vermindert spierschade en risico op overbelastingsblessures
- Verbeterde prestaties en uitlijning van spieren
- Verhoogde mobiliteit
- Sneller herstel
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
8% Korting
Fusion X-Long Recharge Pants zwart heren
(0301-BLK)
De Fusion Recharge Pants is een unieke, lichtgewicht vrijetijdsbroek voor wanneer je je extra goed en lekker wilt voelen.
Het technische materiaal geeft je een onbeschrijfelijke stretch, comfort en functionaliteit, verpakt in een klassiek design.
De flexibele broek beschermt tegen weer en wind van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd zodat je niet vochtig en koud wordt.
Tegelijkertijd ervaar je een unieke bewegingsvrijheid, alsof je niets aan hebt.
In de 2 zakken met ritssluiting kun je b.v. telefoon en andere spullen veilig opbergen.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
€119,95
€109,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Light Speed React Compression hardloopbroek Black/White Reflective Heren
(MA7049B-BLK/WRF)
De nieuwe 2XU Light Speed React Compression hardloopbroek zijn ontworpen voor snelheid en geavanceerde prestaties. Deze tights zijn ontwikkeld met een gedetailleerd begrip van de impact die lange, intensieve runs op je lichaam hebben, zodat jij je kunt concentreren op het verbeteren van je prestaties.
€169,99
€152,95Je bespaart €17,04 (incl. BTW)
33% Korting
Craft Core Essence tight hardloopbroek grijs dames
(1908772-975000)
De Craft Core Essence Tight is een van de favoriete trainingsleggings. Deze legging is gemaakt van een comfortabele stof met een elastische tailleband met trekkoord aan de binnenkant. De mesh panelen zorgen voor een optimale ventilatie.
€44,95
€29,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
33% Korting
Craft Advanced Subz 2 hardloopbroek zwart heren
(1911335-999000)
De Craft Advanced Subz 2 hardloopbroek is een warme fietsbroek voor intensieve ritten tijdens de koudere dagen zoals inde hersft of de winter. Deze technisch geavanceerde feitsbroek is gemaakt van een gerecyclede, functionele stof met geborstelde binnenkant en veel stretch voor optimale isolatie en bewegingsvrijheid. Bovendien is het bovenste gedeelte gemaakt van een mesh stof om de ventilatie te verbeteren en vocht en overmatige warmte van het lichaam af te voeren. Ook heeft de broek een C2-Zeem voor extra comfort.
€89,95
€59,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
14% Korting
2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek Zwart Reflecterend Dames
(WA6523B-BLK/BRF)
Ontdek de 2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek met de revolutionaire Muscle Containment Stamping (MCS) technologie is deze compressie tight ontwikkeld om de impact van hardlopen op de benen te begrijpen en te verminderen. Dit zorgt voor minder spierbeweging, minder schade en vermoeidheid, zodat je de beste run kunt maken.
€139,99
€119,95Je bespaart €20,04 (incl. BTW)
Brooks Spark hardloopbroek zwart dames
(221664-001)
Ontdek de Brooks Spark hardloopbroek ultieme combinatie van comfort en functionaliteit. Deze Spark Tight sportbroek is ontworpen met innovatieve GO2 Secure™-technologie, die zorgt voor een omhullend gevoel, zodat de stof met je meebeweegt en ademende ondersteuning biedt. De elastische tailleband is uitgerust met een trekkoord voor een perfect op maat gemaakte pasvorm. Ga met vertrouwen op weg naar je persoonlijke doelen met deze veelzijdige broek.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU Ignition Shield compression tights zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.