
De Fusion Long Tights Tijdloze Allround Hardlooptight voor Elke Training.
De Fusion Long Tights is een klassieke allround tight, ontworpen voor zowel mannen als vrouwen.
Deze slijtvaste trainingspartner is perfect voor het voor- en najaar, maar ook een uitstekende keuze voor indoor ontspanning.
Dankzij 15 jaar ontwikkeling en robuust gebruik is deze tight bestand tegen intensieve training, wedstrijden en talloze wasbeurten.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion C3 Long Tights is gemaakt voor hardlopers, sporters en outdoorliefhebbers die geen concessies willen doen op het gebied van comfort, duurzaamheid en functionaliteit. Elk detail van deze hardlooptight is ontworpen om je prestaties te ondersteunen, van ontspannen trainingen tot intensieve runs in koelere omstandigheden.
De basis van dit model is het unieke C3-materiaal: een Italiaans geproduceerde stof met een uitstekende combinatie van duurzaamheid, rekbaarheid en actief zweettransport. Dankzij de rondbrei-techniek en het hoge percentage powerfit-elastaan blijft de pasvorm perfect behouden, zelfs na jarenlang intensief gebruik en talloze wasbeurten. De stof voert vocht razendsnel af, zodat je zelfs tijdens zware inspanningen droog en comfortabel blijft.
Daarnaast is de Fusion C3 Long Tights uitgerust met praktische en functionele details. De brede heupband met verstelbaar trekkoord biedt een stabiele en comfortabele pasvorm, zonder insnoering of afzakken. De twee Fusion-zakken op de dijen zijn discreet weggewerkt en groot genoeg voor je mobiele telefoon, sleutels of sportvoeding, zonder dat ze je bewegingsvrijheid beperken.
Veiligheid en zichtbaarheid zijn ook goed geregeld: dankzij de 3M-reflecterende transfers op de onderbenen ben je 360 graden zichtbaar tijdens hardlopen in de schemering of het donker. Voor sporters die net wat meer lengte nodig hebben, is er ook een X-Long variant beschikbaar met 4 cm extra beenlengte.
De Fusion C3 Long Tights wordt duurzaam geproduceerd in Europa, in Fusions eigen atelier in Litouwen, en is STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd. Dat betekent: geen schadelijke stoffen, wél een bewuste keuze voor comfort, prestaties en kwaliteit.
Met de C3 Long Tights kies je voor een betrouwbare trainingspartner die je kilometer na kilometer ondersteunt, seizoen na seizoen.
De C3 Long Tights is ontworpen voor hardlopers, sporters en outdoorliefhebbers die maximale duurzaamheid, comfort en functionaliteit zoeken. Ideaal voor trainingen in het voor- en najaar, indoor workouts en koelere dagen.
Ja, de Fusion-zakken op de dij zijn zeer elastisch en kunnen een "normale" smartphone (bijv. iPhone 14) van circa 7 cm breed en 15 cm lang gemakkelijk opbergen. De zakken houden de inhoud stevig tegen het lichaam, zonder je bewegingen te belemmeren.
Ja, naast de brede elastische tailleband is de tight voorzien van een verstelbaar trekkoord, zodat je altijd de perfecte pasvorm hebt.
Het C3-materiaal haalt het zweet direct van je huid en transporteert het naar de buitenkant van de stof, waar het snel verdampt. Dit zorgt ervoor dat je droog en comfortabel blijft, ook tijdens intensieve trainingen.
De unisex-modellen, zoals deze, zijn ontworpen om het beste te passen wanneer de taille net boven de heupen zit. Heb je liever een hogere taille? Dan kun je beter kiezen voor een model met 'high waist fit', zoals de Fusion Womens C3 Training Tights.
De Fusion C3 Long Tights is ideaal voor mildere temperaturen (0°C tot 20°C).
Ja, de tight is STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd. Dit betekent dat alle gebruikte materialen getest zijn op schadelijke stoffen en veilig zijn voor jouw huid.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de 2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek met de revolutionaire Muscle Containment Stamping (MCS) technologie is deze compressie tight ontwikkeld om de impact van hardlopen op de benen te begrijpen en te verminderen. Dit zorgt voor minder spierbeweging, minder schade en vermoeidheid, zodat je de beste run kunt maken.
€139,99
€125,95Je bespaart €14,04 (incl. BTW)
De 2XU Aero compression tights is ontworpen om oververhitting te voorkomen tijdens het hardlopen.
De Aero Compression Tights innovatieve HeiQ Smart Temp-technologie die dynamisch reageert op lichaamswarmte om je koel te houden als je loop verhit.
€114,95
€102,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Fusion Hot Long Tights zwart dames heeft de perfecte pasvorm speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met een extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm met hoog draagcomfort.
Verder heeft dit model dezelfde specificaties als de Hot Long Tights unisex.
De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt.
Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run.
Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.
€109,-
€99,95Je bespaart €9,05 (incl. BTW)
Verbeter deze zomer uw fietswelzijn door de Odlo Suw Bottom Active breathe light korte hardloopbroek te dragen. Profiteer van het uitzonderlijke comfort wanneer u uw grenzen verlegt, dankzij de lichte en zachte polyester jersey stof. U voelt zich vrij om in uw eigen tempo te gaan, ondersteund door de veelzijdige ODLO Bronze gewatteerde versteviging terwijl onaangename geuren op natuurlijke wijze worden geneutraliseerd door de ODLO Effect technologie.
€59,95
€27,95Je bespaart €32,- (incl. BTW)
De Craft Pro hydro licht gewicht fietsbroek is speciaal ontworpen voor hardlopers die topprestaties willen leveren, ongeacht de weersomstandigheden. Deze broek biedt uitstekende bescherming tegen regen en wind, terwijl het lichte en flexibele ontwerp je volledige bewegingsvrijheid geeft. Gemaakt van een dunne, rekbare 2-laagse stof, combineert de broek water- en winddichtheid met een hoog ademend vermogen, ideaal voor intensieve trainingen in natte omstandigheden.
€79,95
€64,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek zijn warme, winddichte en waterafstotende hardloop tights ontworpen voor intensieve trainingen in koude en winderige omstandigheden. Deze technisch geavanceerde hardloop tights zijn voorzien van wind- en waterdichte 2-laags Ventair stof aan de voorkant en geborstelde jersey van gerecycled polyester aan de onderkant van het been en de achterkant. Bovendien zorgt de brede tailleband met trekkoord voor een comfortabele pasvorm.
€109,95
€89,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Fusion C3 Long Tights zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.