Odlo Suw Bottom Active breathe light korte hardloopbroek dames  422141-15000hok Uitverkoop

Odlo Suw Bottom Active breathe light korte hardloopbroek dames

422141-15000hok | Schrijf de eerste review! 82891 82891

Verbeter deze zomer uw fietswelzijn door de Odlo Suw Bottom Active breathe light korte hardloopbroek te dragen.

Profiteer van het uitzonderlijke comfort wanneer u uw grenzen verlegt, dankzij de lichte en zachte polyester jersey stof.

U voelt zich vrij om in uw eigen tempo te gaan, ondersteund door de veelzijdige ODLO Bronze gewatteerde versteviging terwijl onaangename geuren op natuurlijke wijze worden geneutraliseerd door de ODLO Effect technologie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€59,95

27,95 €27,95

Je bespaart €32,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Reflecterende details
- Ademend vermogen
- Power stretch technologie

Specificaties
  • Merken Odlo
  • Broek lengte Lange broek
  • Pasvorm Losse pasvorm (standaard)
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Winter - herfst
  • Categorie Odlo winter 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Ignition Shield compression tights zwart dames 10% Korting 2XU Ignition Shield compression tights zwart dames (WA6312B-BLK/BRF)

De 2XU Ignition Shield compression tights zijn een must-have voor elke hardloper bij koud weer.

Ze combineren een waterdicht stretch membraan met flexibele PWX Thermal stof om te beschermen tegen wind en regen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,95

€116,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Craft Subz 3 hardloop tights zwart dames 17% Korting Craft Subz 3 hardloop tights zwart dames (1913623-999000)

De Craft Subz 3 hardloop tights is een comfortabele hardlooptight. De tight is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€82,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Craft Subz wind tights zwart heren 43% Korting Craft Subz wind tights zwart heren (1907710-999000)

De Craft Subz Wind Tights is een hoge kwaliteit lange hardloop tights. Deze tights zijn gemaakt van zeer zacht en rekbaar materiaal en hebben een geborstelde binnenkant. Hierdoor is de broek zeer geschikt voor koudere omstandigheden. De voorkant van de tights is voorzien van een 2-laags winddicht paneel dat je beschermt tegen de wind. Ook is de broek voorzien van een brede tailleband met aantrekkoord, een klein ritszakje en enkelritsen voor een goede pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€79,95

€44,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Fusion Hot X-Long Tights zwart unisex 8% Korting Fusion Hot X-Long Tights zwart unisex (0029-BLK)

De Fusion Hot X-Long Tights zwart unisex is een fijne hardlooplegging die je beschermt tegen weer en wind op koude dagen en winterse runs. Blijf gefocust op je run. De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt. Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run. Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.

X-LONG = 4 cm extra beenlengte

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,-

€99,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Craft Pro Control Compression Tights Unisex 27% Korting Craft Pro Control Compression Tights Unisex (1906857-999000)

Deze functionele Craft Pro Control Compression Tights zijn gemaakt van geavanceerde body-control stof die spierkracht focust en bijdraagt aan een optimale lichaamshouding.

Het resultaat is een uniek gevoel waarbij je ervaart dat je lichaam wordt samengehouden tot een krachtig geheel, klaar om maximaal te presteren.

Strakke, ergonomische pasvorm met voorgevormde taille. 

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€54,95

€39,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

2XU Refresh Recovery Compressie Tight Black/Nero Dames 10% Korting 2XU Refresh Recovery Compressie Tight Black/Nero Dames (WA4420B-BLK/NRO)

Ontdek de Refresh Recovery Compression Tights versneld Herstel na Intense Training of Wedstrijden Met extra stevige gegradueerde compressie om de spieren te stabiliseren en de bloedcirculatie te bevorderen voor sneller herstel, garanderen de Refresh Recovery Compression Tights frissere benen na een intensieve training of wedstrijd.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Odlo Suw Bottom Active breathe light korte hardloopbroek dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.