10% Korting
Het 2XU GHST WP Jack biedt serieuze bescherming bij regenachtig weer.
Het jack is voorzien van een geavanceerd membraan en een verstelbare capuchon.
De volledig afgeplakte naden zorgen voor bescherming tijdens regen.
De Raglan mouwen, een verstelbare zoom en manchetten, en een volledige rits aan de voorkant zorgen ervoor dat je een volledig beweging vrijheid hebt.
Reflectiedetails aan de voor- en achterzijde zorgen ervoor dat je zichtbaar blijft bij weinig licht, twee handzakken met rits zorgen voor voldoende opbergruimte voor al je hardloopspullen.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Waterdicht
- Gestapde naden
- Verstelbare Capuchon
- Reflecterende details
- 2 zakken
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion S1 Run Jacket zwart heren
(0018-BLK)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos bruin heren
(1916550-286000)
De Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos houdt je warm en comfortabel tijdens frisse ochtenden of koude dagen. Dit veelzijdige hardloopvest biedt precies de juiste balans tussen warmte, ventilatie en bewegingsvrijheid ideaal voor hardlopers die extra comfort zoeken zonder oververhitting. Craft Subz Fleece Hardloopvest Mouwloos is gemaakt van zacht fleece aan de binnenkant, wat zorgt voor een aangenaam warm gevoel en effectieve isolatie. De wind- en waterafstotende voorzijde beschermt je tegen kou en lichte regen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte snel afvoert.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Essence Wind Jacket blaze dames
(1911241-396000)
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Subz 3 hardloopjack flow heren
(1913615-362000)
De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Warm hardloopjack zwart dames
(1916559-999000)
Het Craft Subz Warm hardloopjack houdt je warm, droog en gefocust zelfs tijdens de koudste trainingen. Dit premium hardloopjack combineert functioneel design met hoogwaardige thermische isolatie, zodat jij comfortabel kunt blijven presteren, ongeacht het weer. Het jack heeft een winddichte en waterafstotende voorkant, terwijl het elastische, ademende materiaal aan de achterkant zorgt voor optimale ventilatie en bewegingsvrijheid. De zachte, geborstelde binnenkant biedt extra warmte en comfort op koude dagen.
€119,95
€101,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Fusion S1 Run Vest oranje heren
(0013-ORA)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > 2XU GHST waterproof hardloopjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.