2XU Ignition Shield Jacket Black/Silver Reflective Heren  MR7092A-BLK-SRF 10% Korting

2XU Ignition Shield Jacket Black/Silver Reflective Heren

MR7092A-BLK-SRF | Schrijf de eerste review! 113602 113602

De 2XU Ignition Shield Jacket is ontworpen om je te beschermen tegen alle weersomstandigheden.

Gemaakt van een duurzame, wind- en waterdichte ripstop-membraan, biedt deze jas betrouwbare bescherming en is hij eenvoudig in te pakken voor onderweg.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€199,99

179,95 €179,95

Je bespaart €20,04 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Productdetails:
Volledige rits, opvouwbare jas
10.000 mm waterdicht / 10.000 gm² ademend 2,5L membraan
Milieuvriendelijke C0 DWR oppervlaktebehandeling
Kritisch getapete naden
Verstelbare capuchon met interne elastische voering voor een comfortabele pasvorm
Interne stormflap achter de rits voor extra bescherming
Rugventilatie voor verbeterde ademend vermogen
Opvouwbare borstzak
Gearticuleerde mouwen en een gusset onder de arm voor optimale bewegingsvrijheid
Reflecterend logo en details

Blijf droog
Het 10k waterdichte / 10k ademende 2,5-laags ripstop-membraan heeft kritisch getapete naden, een C0 DWR-behandeling en een interne stormflap achter de rits, wat zorgt voor uitstekende bescherming tegen regen.

Lichtgewicht & ademend
De lichtgewicht, gearticuleerde mouwen en elastische capuchon en zoom zorgen ervoor dat de jas met je meebeweegt, maar op de juiste plekken goed blijft zitten. De achterventilatie zorgt voor extra luchtcirculatie, zodat je comfortabel blijft, ongeacht de omstandigheden.

Opvouwbare borstzak
Een borstzak met rits biedt een bounce-vrije oplossing voor het veilig opbergen van je telefoon, kaarten of sleutels tijdens het hardlopen, en kan ook worden gebruikt om de jas in op te vouwen wanneer je deze niet draagt.

Zichtbaarheid
Reflecterende logo’s op de schouders en armdetails zorgen voor extra zichtbaarheid in het donker.

Stofsamenstelling:
100% nylon met PU-membraan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Pasvorm Losse pasvorm (standaard)
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie 2XU 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced Subz Lumen vest flumino dames 10% Korting Craft Advanced Subz Lumen vest flumino dames (1913634-851000)

Schitter dit seizoen met het Craft Advanced Subz Lumen vest. Dit ultieme prestatiegerichte hardloopvest heeft een windbeschermende Ventair voorkant in een licht gewatteerde en gebonden 3-laags stijl. De slanke pasvorm valt over je laag heen voor een flexibele bedekking van je kern en de geborstelde elastaan jersey houdt je warm en comfortabel. Dit vest is perfect als je wat extra bescherming tegen de wind nodig hebt en de felle, opvallende kleur en reflecterende details geven je gemoedsrust tijdens het hardlopen in de minder lichte uren.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Fusion S1 Run Jacket blauw heren Fusion S1 Run Jacket blauw heren (0018-SBL)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€114,95

 (incl. BTW)

Fusion S1 Run Vest blauw dames 11% Korting Fusion S1 Run Vest blauw dames (0037-SBL)

De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer. Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt. Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.

Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€99,95

€88,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence hardloopvest 2 grijs heren 15% Korting Craft ADV Essence hardloopvest 2 grijs heren (1915283-918000)

Het Craft ADV Essence Hardloopvest 2 is gemaakt voor sporters die gaan voor comfort en performance. Dankzij het lichte, ademende materiaal en de winddichte voorzijde ben je klaar voor elk weertype. Dit vest combineert functioneel design met optimale bewegingsvrijheid, perfect voor je dagelijkse hardlooprondje.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 geel dames 15% Korting Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 geel dames (1915288-507000)

Ontdek de Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 comfort en prestaties in één. Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 combineert het beste van beide werelden. Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket zwart dames 10% Korting Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket zwart dames (1912467-999000)

Het Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket is een functioneel jack met capuchon met volledige ritssluiting, ontworpen voor alle soorten trainingen in koude omstandigheden. Dit geavanceerde trainingsjack is gemaakt van een zachte, warme en gerecyclede jerseystof en heeft een windbeschermende stof op de borst. Daarnaast heeft het kledingstuk twee steekzakken en een volledig gevoerde, windbeschermende capuchon.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

€80,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > 2XU Ignition Shield Jacket Black/Silver Reflective Heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.