Uitverkoop
Deze Craft ADV Unify FZ Hood Jacket is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel gerecycled polyester.
Comfortabel jack met capuchon. Ergonomische, elastische pasvorm. Capuchon met trekkoord. Twee zakken.
€89,95
€68,95Je bespaart €21,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaal:
Solid colors: 100% Polyester-recycled. Melange colors: 60% Polyester-recycled 40% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion S1 Run Vest zwart heren
(0013-BLK)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Fusion S2 Run Jacket groen heren
(0221-GRN)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Subz Lumen vest flumino heren
(1913633-851000)
Schitter dit seizoen met het Craft Advanced Subz Lumen vest. Dit ultieme prestatiegerichte hardloopvest heeft een windbeschermende Ventair voorkant in een licht gewatteerde en gebonden 3-laags stijl. De slanke pasvorm valt over je laag heen voor een flexibele bedekking van je kern en de geborstelde elastaan jersey houdt je warm en comfortabel. Dit vest is perfect als je wat extra bescherming tegen de wind nodig hebt en de felle, opvallende kleur en reflecterende details geven je gemoedsrust tijdens het hardlopen in de minder lichte uren.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Light hardloopjack zwart heren
(1916543-999000)
Het Craft Subz Light hardloopjack biedt lichtgewicht bescherming en optimaal comfort tijdens je hardloopsessies. Dit technische hardloopjack is ideaal voor lopers die een ademende, flexibele en toch beschermende buitenlaag zoeken bij milde tot koele weersomstandigheden. Craft Subz Light hardloopjack is gemaakt van rekbaar, licht materiaal dat meebeweegt met je lichaam en maximale bewegingsvrijheid biedt. De winddichte voorzijde houdt koude wind tegen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte afvoert zodat je droog en comfortabel blijft.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
37% Korting
Odlo Essential Light hardloopjack groen dames
(313071-40326)
De Odlo Essential Light Element hardloopjack is winddicht en waterafstotend tijdens korte en kleine regenbuien. Het hardloopjackmarkant is erg licht waardoor het erg comfortabel is om te dragen. Het jack heeft ook refelcterende details waardoor je beter wordt gezien bij weinig licht Aan de zijkanten zitten zakken met een rits om je spullen veilig op te bergen tijdens je training. Tot slot helpen speciale ventilatiezones je temperatuur te reguleren als je maximale inspanningen levert.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz hardloopjack 4 groen heren
(1916541-647000)
Het Craft Subz hardloopjack 4 houdt je comfortabel en beschermd tijdens elke run. Craft Subz hardloopjack 4 is ontworpen voor hardlopers die maximale bewegingsvrijheid willen combineren met uitstekende bescherming tegen wind en lichte regen. Craft Subz hardloopjack 4 is gemaakt van lichtgewicht, rekbaar materiaal dat soepel meebeweegt met je lichaam en zorgt voor een perfecte pasvorm. De winddichte en waterafstotende voorzijde beschermt tegen gure wind en lichte buien, terwijl het ademende achter paneel overtollige warmte afvoert en je droog houdt.
€119,95
€101,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Unify FZ Hood Jacket cobolt heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.