10% Korting
Schitter dit seizoen met het Craft Advanced Subz Lumen vest.
Dit ultieme prestatiegerichte hardloopvest heeft een windbeschermende Ventair voorkant in een licht gewatteerde en gebonden 3-laags stijl.
De slanke pasvorm valt over je laag heen voor een flexibele bedekking van je kern en de geborstelde elastaan jersey houdt je warm en comfortabel.
Dit vest is perfect als je wat extra bescherming tegen de wind nodig hebt en de felle, opvallende kleur en reflecterende details geven je gemoedsrust tijdens het hardlopen in de minder lichte uren.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Sportieve pasvorm
- Volledige ritssluiting aan de voorkant
- Licht gewatteerde Ventair voorkant en gebonden 3-laags constructie
- Windbestendig
- Zijzakken met rits
- Elastische riemen op de rug
- Gedrukte reflecterende details
- Gebreid tricot van polyester en elastaan op de rug
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
15% Korting
Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos zwart heren
(1916620-999000)
Het Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos is de perfecte keuze voor hardlopers die ook bij koudere temperaturen willen blijven trainen. Dit veelzijdige vest combineert warmte, ademend vermogen en bewegingsvrijheid in één stijlvol ontwerp. Het voorpand is voorzien van lichte padding die bescherming biedt tegen wind en kou, terwijl het elastische en ademende materiaal aan de achterkant zorgt voor optimale ventilatie en comfort. Dankzij de vochtafvoerende technologie blijft je lichaam droog, ook tijdens intensieve runs.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Fusion S1 Run Jacket groen dames
(0036-GRN)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Subz 4 hardloopvest thyme dames
(1913628-626000)
De Craft Advanced Subz 4 hardloopvest is een functioneel hardloopvest, ontworpen voor intensief hardlopen in koude, winterse omstandigheden. Dit veelzijdige vest voor koud weer heeft een winddicht Ventair®-voorpand met prettige isolatie in een gehecht 3-laags ontwerp. Tevens is het hardloopvest aan de achterkant voorzien van een geborstelde jerseystof van gerecycled polyester en elastaan voor een efficiënte vochtafvoer en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz hardloopjack 4 groen heren
(1916541-647000)
Het Craft Subz hardloopjack 4 houdt je comfortabel en beschermd tijdens elke run. Craft Subz hardloopjack 4 is ontworpen voor hardlopers die maximale bewegingsvrijheid willen combineren met uitstekende bescherming tegen wind en lichte regen. Craft Subz hardloopjack 4 is gemaakt van lichtgewicht, rekbaar materiaal dat soepel meebeweegt met je lichaam en zorgt voor een perfecte pasvorm. De winddichte en waterafstotende voorzijde beschermt tegen gure wind en lichte buien, terwijl het ademende achter paneel overtollige warmte afvoert en je droog houdt.
€119,95
€101,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Fleece Thermal Midlayer zwart heren
(1911662-999000)
De Craft ADV Fleece Midlayer is een technisch geavanceerde tussenlaag gemaakt van zacht, geborsteld fleece dat uitstekende warmte en comfort biedt. Het is een warm en functioneel kledingstuk dat je als laag kunt dragen en ontworpen is voor de meeste soorten buitenactiviteiten in koude omstandigheden. Het heeft ook een duimgat aan de mouwuiteinden, een borstzak met ritssluiting en twee zijzakken met ritssluiting. Perfect om als laagje te dragen.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Fusion S2 Run Jacket oranje dames
(0222-ORA)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Advanced Subz Lumen vest flumino heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.