Uitverkoop
Dit warme Craft Brilliant 2.0 warm hardloopjack zwart heren is gemaakt om jou in de koude en donkere dagen warm en goed zichtbaar te houden.
Aan de de binnenkant van het jack zit geborstelde stof wat lekker comfortabel zit, de buitekant van het jack heeft aan de voorzijde gemaakt van windwerend matereriaal en ademend jersey matereriaal aan de achterzijde.
Door alle reflecterende details die voor en achter op de jas zitten ben jij altijd goed zichtbaar tijdens het hardlopen.
Het jack beschikt ook over duimopeningen aan het uiteinde van de mouwen en twee zakken met rits aan de voorzijde.
€139,95
€84,95Je bespaart €55,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Brilliant 2.0 warm hardloopjack zwart heren
Craft Run
Craft Run is ontworpen voor hardlopers die niks liever doen dan hardlopen, op elk niveau. Door een combinatie van zeer functionele stoffen en een ergonomisch ontwerp, biedt deze kleding een uitstekend lichaamstemperatuurbeheer, comfort, lichaamsbeweging en bewegingsvrijheid.
Eigenschappen:
- windwerend matereriaal aan de voorzijde
- uimopeningen aan het uiteinde van de mouwen
- Voorzien van reflecterende elementen
- Comfortabel hardloopjack
- Ideaal bij koude weersomstandigheden
- Reguleert je lichaamstemperatuur uitstekend
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
45% Korting
Craft ADV Essence Wind Jacket ash heren
(1911443-914000)
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€54,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
Fusion S1 Run Jacket geel dames
(0036-YEL)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
20% Korting
Craft Advanced Subz 2 hardloopjack zwart heren
(1911330-999000)
Het Craft Advanced Subz 2 hardloopjack is een zeer functioneel hardloopjack met lichte padding dat je warm houdt tijdens intensieve trainingen in koude winterse omstandigheden. Dit geavanceerde koud weer jack heeft een windbeschermend Ventair voorpand met lichte padding in een gelaagd 3-laags ontwerp. Geborsteld gerecycled polyester en elastaan jersey aan de mouwen en achterkant voegt warmte en comfort toe. Bovendien heeft de jas duimgrip aan de mouwuiteinden en verborgen ritszakken.
€119,95
€95,95Je bespaart €24,- (incl. BTW)
6% Korting
Fusion Shelter Jacket zwart dames
(1024-BLK)
Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door. Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend. De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan. Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport. De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt. De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.
€239,95
€224,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Fleece Thermal Midlayer zwart heren
(1911662-999000)
De Craft ADV Fleece Midlayer is een technisch geavanceerde tussenlaag gemaakt van zacht, geborsteld fleece dat uitstekende warmte en comfort biedt. Het is een warm en functioneel kledingstuk dat je als laag kunt dragen en ontworpen is voor de meeste soorten buitenactiviteiten in koude omstandigheden. Het heeft ook een duimgat aan de mouwuiteinden, een borstzak met ritssluiting en twee zijzakken met ritssluiting. Perfect om als laagje te dragen.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
20% Korting
Craft Eaze windjack zwart heren
(1906402-999000)
Het Craft Eaze windjack is een wind- en waterafstotende jas met een hoge kraag. De elastische tape aan de onderkant zorgt voor een optimaal draagcomfort zodat de jas op zijn plek blijft zitten. Daarnaast heeft dit windjack 2 zakken voor alle functionaliteit. Het wind- en waterafstotend polyesterweefsel zorgt ervoor dat deze jas ideaal is voor outdoor trainingen of wedstrijden. De elastische rand aan de onderkant zorgt voor een mooie pasvorm en jouw belangrijkste spullen neem je mee in de twee zakken.
€69,95
€55,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Brilliant 2.0 warm hardloopjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.