
Het Craft Devotion hardloopjack roze dames is een fijn ademend jack dat je beschermt tegen de gure weersomstandigheden.
De buitenste laag is voorzien van een perfecte DWR waterafstotende coating.
Aan de binnenzijde is het jack voorzien van een fijne zachte meshvoering die zorgt voor extra comfort.
De achterzijde van het jack is voorzien van extra ademend mesh materiaal.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Devotion hardloopjack roze dames
Het Craft Devotion Hardloopjack is een fijn ademend jack dat je beschermt tegen de gure weersomstandigheden. De buitenste laag is voorzien van een perfecte DWR waterafstotende coating. Aan de binnenzijde is het jack voorzien van een fijne zachte meshvoering die zorgt voor extra comfort. Het Jack is voorzien van reflecterende details rondom die zorgen voor een betere zichtbaarheid in het schemer. De achterzijde van het jack is voorzien van extra ademend mesh materiaal.
Eigenschappen:
- Wind- en waterproof
- Voorzien van DWR coating
- Mesh voering aan de binnenzijde
- Goed ademend vermogen
- Draagt zeer comfortabel
- Veel bewegingsvrijheid
- Voorzien van zak met ritssluiting
- Volledige rits aan de voorzijde
- Reflecterende details rondom
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Het Craft Advanced Subz Lumen 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Het Craft ADV Essence Hardloopvest 2 is gemaakt voor sporters die gaan voor comfort en performance. Dankzij het lichte, ademende materiaal en de winddichte voorzijde ben je klaar voor elk weertype. Dit vest combineert functioneel design met optimale bewegingsvrijheid, perfect voor je dagelijkse hardlooprondje.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Het Craft Pro Hypervent Jacket is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.
€89,95
€62,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Ontdek de Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 comfort en prestaties in één. Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 combineert het beste van beide werelden. Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Devotion hardloopjack roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.